Softshellové bundy a vesty by neměly chybět v žádném šatníku

Softshellová bunda, zvaná lidově „softshellka“, je velmi oblíbeným oblečením a najde se v šatnících mnohých z nás. Je totiž hitem v oblasti sportovního oblékání a to už několik let, a z výsluní pravděpodobně jen tak neustoupí do pozadí. Čím to je? Vynikajícími vlastnostmi materiálu jménem softshell. Už vám ve skříni nějaká softshellová vesta nebo bunda visí? Pak určitě dáte za pravdu, že jde o kousek oblečení výjimečně univerzální. Unosíte jej téměř celoročně.

Pokud hledáte kvalitní softshellové kousky, poohlídněte se po nabídce firmy Lambeste. Určitě nešlápnete vedle. Na výběr jsouo krásné bundy a vesty pro muže nebo ženy.

Jaké jsou výhody softshellového materiálu?

Softshell je prodyšný, voděodolný, lehký, slušivý, moderní, funkční, hřejivý a dokáže zastoupit několik vrstev oblečení.

Více multifunkční materiál byste těžko hledali

Přibyla ve vašem šatníku kvalitní softshellová bunda pánská nebo dámská od firmy Lambeste? Pak máte kousek, který vás nezklame v létě, na jaře, na podzim a mnohdy jej unosíte i v zimě. Bunda i softshellová vesta dámská a pánská dokáže suplovat několik vrstev oblečení. Materiál se skládá ze tří vrstev. Svrchní je větruodolná s voděodolnou impregnací, zároveň ale prodyšná. Prostřední vrstva je TPU membrána. Podšívka je tvořena hřejivým fleecem.

Jak lze využít softshellové bundy a vesty

Lambeste softshellová bunda dámská i pánská je bunda, která vám bude slušet a zároveň poskytne patřičnou ochranu před vnějšími vlivy. Je to zkrátka bunda, která vás nezklame. Ať už prší, fouká nebo sněží, bude vám příjemně a zároveň budete vypadat sportovně a elegantně. Přibalit si ji můžete kamkoliv s sebou, abyste měli jistotu, že vás žádné počasí nepřekvapí.

Softshellová vesta pánská i dámská se hodí pro mnoho sportovních aktivit, kdy poskytne ochranu před nepříznivými vlivy, zahřeje, ale zároveň můžete mít volné ruce. Oceníte ji třeba při běhání, jízdě na in-linech, jízdě na kole, procházkách se psem i na výletech.

Sdílet článek