Slevy až 31% na horská kola Cannodale, Scott nebo Giant na Bikeparkmost.cz

Ač je léto pomalu za námi, cyklistická sezóna ještě nekončí, neboť máte stále možnost vyrazit na nějaký ten výlet na kole. Ba naopak je k tomu mnohem vhodnější počasí, než v létě, kdy panují vedra. Právě nyní si můžete užít cyklo-výlet, aniž byste se přehnaně potili a poznat tak místa ze sedla kola v ppodzimní kráse. Něco vám ale k tomu chybí? Už delší dobu uvažujete o pořízení kola nového? Rozhodně není pozdě pro to, abyste tak mohli učinit.

Nyní nastává ideální doba pro nákup nového jízdního kola, neboť máte jedinečnou šanci využít totální výprodej kol z kolekce modelů 2013 na e-shopu Bikeparkmost.cz, jež rozhodně stojí za zvážení. Můžete tak mít zcela nové, kvalitní kolo s výrazně nižší cenou. Slevy se pohybují v rozmezí od 21 – 31%, takže lze ušetřit až desítky tisíc korun.

Ať už si chcete koupit kolo pro sebe, pro partnera či partnerka, nebo byste si nejlépe pořídili nové kolo oba, ve výprodeji narazíte na osvědčené a zavedené značky, jakými jsou Cannodale, Scott nebo Giant. Kola Scott, Giant a Cannodale jsou vhodná pro rekreační cyklisty, tak pro zapálené sportovce.

Tip na kolo pro muže

Představme si kupříkladu jeden výhodný model po muže. Jedná se o trekkingové kolo Scott Sportster X40 Men z kolekce pro rok 2013. Z původní ceny 18 490 Kč jej nyní můžete pořídit se slevou 30% za 12 943 Kč včetně DPH. Ušetřit tedy můžete 5 547 Kč, a tyto finance si můžete dovolit investovat do další cyklistické výbavy či kamkoli jinam.

scott-sportster-x40-men-trekkingove-kolo-2013

Model Sportster X40 Men disponuje rámem Sportster Alloy 6061 D.B. Přehazovačka, přesmykač, řazení, brzdové páky, brzdy, převodník, zadní nába a kazeta, vše od značky Shimano je známkou kvality a spolupráce s odborníky ve svém oboru. Sedlo Sportster Men EVO zajistí pohodlnou jízdu i v náročném terénu.

Tip na koli pro ženy

Pro ženy můžeme doporučit horské kolo stejné značky Scott Contessa 640 rovněž z kolekce 2013. Rám Contessa Sport 6061 Alloy v povedeném bílo-pestře zeleném provedení se bude jistě líbit. Neonová zelená se táhne ještě na ráfek zadního kolo, čímž kolo získává na atraktivnosti. Opět byly ve značné míře využity díly Shimano. Původní cena činila 13 990 Kč , nová cena je o 4 197 Kč levnější. Toto lady kolo pořídíte za 9 793 Kč.

scott-contessa-640-horske-kolo-2013Tyto i řadu dalších modelů naleznete v e-shopu bikeparkmost.cz v sekci Totální výprodej, kde naleznete nejen horská kola. Výprodej nabízí i silniční či kola trekkingová. Cenově výhodná nabídka s nejvyšší slevou 31% je na kola Cannondale Trail SL 3 2011, Giant XtC 29er 1 horské kolo 2013, GT AVALANCHE 4.0 horské kolo černé 2013 či Trek 8000 Disc Horské kolo BikePark Edition.

 

Sdílet článek