Šipky ochráníte pouzdrem

Pouzdro na šipky

Také vás láká házet šipky na terč? Jde o velmi oblíbenou zábavu především v restauračních zařízeních, ale také o sport a sportovní náčiní. U šipek existuje několik herních variant, k nejhranějším patří 501 a jiné odvozené typy. 

Vlastní šipky v pouzdře

Pokud se profesionální hráč vydá na turnaj, neobejde se bez vlastních šipek. Poničení nepřispěje k žádnému dobrému výsledku, proto je potřeba zajistit kvalitní ochranu. Pouzdro na šipky dovede nejen ochránit, ale dovnitř uložíte i různé náhradní díly. Pochopitelně mohou nabídku pouzder využívat i příležitostní hráči. Určitě to vypadá důstojně, když se na turnajové klání dostavíte s dobrým vybavením, na které jste zvyklí. Nabídka je opravdu široká a své favority v pouzdrech objeví jak muži, tak ženy. K dispozici jsou jednoduchá kovová pouzdra, plastové krabičky, kufříky i kožené penály. Nechybí nejrůznější velikosti, například malé, do nichž se musí šipky rozložit. Jestliže jste si oblíbili přenášet věci připevněné za opaskem, i tady se naskýtá možnost koupit varianty určené k zaháknutí. 

Několik tipů na pouzdra k šipkám

Každá šipka se skládá z několika částí, jde o letky, tělíčka, násadky a hroty. Jestliže dojde k jejich poničení, hodí se mít u sebe náhradní, které se dobře uschovají v pouzdru. K nejpopulárnějším patří pouzdro s džínsovým motivem, s dostatkem prostoru nejen na šipky, ale také na doplňky. Obsažená pěnová podložka zajistí ochranu před případným poškozením. Malé kapsy slouží pro letky nebo jiné drobnosti. Součástí balení je i krabička na hroty. Chcete být styloví? Určitě najdete v sortimentu pouzder svou oblíbenou barvu. Růžová oslní ženy, decentní kovová zase muže. Zhotovení modelu z hliníkového profilu slibuje kvalitní provedení. K přednostem patří magnetický uzávěr, který usnadňuje otevírání. Alu okraje zabrání nejhoršímu během pádu.