Silniční a průmyslové váhy

Silniční váhy ocení všechny společnosti, které mají přepravní auta. Někdy je potřeba rychle zjistit, kolik naložené auto váží, abychom vůz nepřetížili. A právě pro tento případ se silniční váhy hodí.

Druhy vah

Výrobou vah se již od roku 1990 zabývá firma VÁHY – JAS, s.r.o. Firma je držitelem certifikátu a jejími zaměstnanci jsou specialisté, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravami i výrobou vah. Firma se specializuje na opravy a prodej hned několika druhů vah, ať už mechanických nebo elektronických, průmyslových či obchodních, mostních anebo jeřábových. Kromě toho si u nich lze nechat silniční váhy také ocejchovat. Automobilové váhy měří od 4 do 18 metrů a váživost mají až 60 tun. Rozměry i váživost lze přizpůsobit individuálním přáním zákazníka.

Mostové a silniční váhy

V rámci mostových a silničních vah nabízí firma hned několik možností – pevně zapuštěné a nepřenosné i lehké přenosné ocelové váhy. Zvolit si můžete také materiál, z kterého má být vaše váha vyrobena, její délku, velikost i maximální váživost. Firma vyhoví potřebám svého klienta a ráda poradí, která váha se hodí právě pro vaše podnikání.

Společnost VÁHY – JAS, s.r.o. také oplývá širokou nabídkou průmyslových vah. Najdete u ní můstkové váhy, které se vybírají podle maximální váživosti, jelikož jejich rozměry jsou víceméně stejné. Vážící rozsahy dalšího typu průmyslových vah, vah kompaktních, jsou o něco menší – většinou do 50 kg. Hodí se tam, kde by byly můstkové váhy příliš velké. Rozměry a váživost podlahových vah si, coby zákazník, zvolíte sám. Jedná se především o ocelovou plošinu, která je určená pro vážení, počítání kusů a porovnávání v procentech.

Mezi průmyslové váhy patří i paletové váhy, které jsou v nerezovém ocelovém  provedení ve tvaru písmene U se čtyřmi tenzometrickými snímači a váživostí do 1 500 kg. Paletové vozíky mají zase váživost až 2 000 kg a jsou vybaveny LCD displeji. Taktéž vysokozdvižné vozíky mají integrovaný vážící systém a váživost až 5 000 kg.

Sdílet článek