Shuttle systémy šetří místo ve skladu

shuttle

Jak vyřešit nedostatek skladovacích prostor? Pronájem budov je drahý, spousta firem neví, že existuje ještě jedno řešení. Stačí se zamyslet nad tím, zda jsou skladové prostory skutečně využívány do posledního místečka. Jde to. I horní police je možné použít na maximum.

Všechny, kdo chtějí policové regály využít do posledního volného centimetru, by měly zajímat shuttle systémy. Pojízdný podvozek dokáže paletu, kterou vysokozdvižným vozíkem umístíte na kraj regálu, převézt na druhý konec. Zboží v regálech porovná tak, aby bylo místo opravdu využité.

Chytrá manipulační technika s jednoduchým ovládáním

Shuttle systém je tedy vlastně taková moderní manipulační technika, která za vás odvede práci. Ovládá se pomocí telefonu přes webový prohlížeč nebo prostřednictvím dálkového ovládání. Tedy tyto možnosti nabízí švédský systém Radioshuttle vyvíjený již 30 let. Za tu dobu se podařilo realizovat přání i požadavky zákazníků a dovést podobu shuttle systému k dokonalosti.

Výsledkem je originální konstrukce Radioshuttle, jež něco vydrží. Všechny komponenty jsou navrhovány a vyráběny v jedné společnosti, proto spolu perfektně fungují. Nabízí bezkonkurenční odolnost a snadné použití. Kolejnicové vedení s širokým horním vstupem, poly kolečka, navádění pro rychlejší založení Radioshuttle a další prvky jsou výsledkem dlouholetého vývoje.

Shuttle systém do každého skladu

Radioshuttle je vhodný opravdu do každého skladu. Nevadí mu teplo ani mrazivé počasí, lze ho tedy využít také v mrazírnách. Oproti běžným regálům tento shuttle manipuluje palety až dvakrát rychleji. Funguje na baterie, přičemž jedna baterie bez problémů vydrží celou směnu. Pak ji stačí dobít a je opět připravena k akci.

Radioshuttle je navíc plně připraven na obsluhu autonomního skladu, což z něj dělá ideálního společníka pro sklad zařízený v souladu s Průmyslem 4.0. Myslete na budoucnost, protože ona už není až tak daleko!

Sdílet článek