Sestavte si regálový systém na míru

Vlastníte firmu, sklad či obchod a potřebujte uskladnit materiál přehledně, aby byl vždy v případě potřeby po ruce? Je třeba začít přemýšlet o kvalitních bytelných regálech, v jejichž útrobách si určitě tyto věci najdou své místo. Popravdě řečeno, mnohdy jsou nejrůznější police zapotřebí i v domácnosti. Proto se vyplatí pořízení spolehlivého regálového systému schopného pojmout nejrůznější předměty denního i občasného užití. Vybrat si je můžete u společnosti Eu- Regály. Na její představení a nabídku se zaměříme podrobněji.

Komplexní sortiment

Zmiňovaná společnost nabízí profesionální regály do skladu, které jsou bytelné, funkční a řešené absolutně na míru. Zvolit si mohou zájemci i nejrůznějších varianty určené do obchodů, dílen, domácností, anebo kamkoli jinam. Jedná se o ryze české výrobky, jež vznikly v souladu se všemi platnými normami Evropské unie. Typické jsou naprosto jednoduchou manipulací a moderním vzhledem. Zvolit si lze v podstatě jakékoli modely, a to zejména dle materiálu použitého na jejich výrobu. Jmenovat bychom mohli třeba kovové regály, anebo vitríny či pulty. Zmiňovaná společnost již na trhu úspěšně působí skoro 20 let a má za sebou spousty zakázek.

Hlavní výhody regálů

Velkou předností regálového systému je montáž bez použití šroubů. Výsledek bude jednoznačný. Sestavíte si optimální úložné prostory s maximálně stabilní konstrukcí. Kdykoli si regály navíc budete moci přestavět dle vlastních potřeb. Maximální zátěž jednotlivých polic se pohybuje od 100 do 350 kg.

Sestavte si sami

Velkou výhodou regálového systému u Eu- Regály je fakt, že si díky online konfigurátoru budete moci sestavit celý komplet sami. Stačí znát pouze rozměry místnosti, v níž potřebujete úložný prostor, a zadat je do konfigurátoru na webuwww.eu-regaly.cz. Následně si vzniklou sestavu můžete pohodlně objednat, a to s garancí nejnižších cen.