Sestavte si auto – Renault Twingo

renault twingo

Pokud sháníte menší městský automobil a zároveň chcete vlastnit designový kousek, potom je tento článek určen právě vám. Představte si automobil, u kterého se snoubí kompaktnost a styl. A přesně takový je nový Renault Twingo. Možná namítnete, že Twingo přeci dávno znáte. To ale ještě nevíte, že u nového modelu došlo ke kompletní změně designu. Finální vzhled vozu však můžete ovlivnit i vy.

Kromě barvy vozu si dále můžete vybrat, jakou barvu budou mít kryty vnějších zrcátek, ozdobné lišty dveří a lišty na přední masce. Tímto to ale nekončí. Zvolit můžete také podobu interiéru vozu. O tom, že si tohoto drobečka jistě zamilujete, svědčí také další fakt. Nový Renault Twingo disponuje stahovací střechou. Stačí zmáčknout jediné tlačítko a už vás ovívá svěží vítr.

Design vozu je sice velmi důležitý, ale vás pravděpodobně zajímá také to, co má Twingo pod kapotou. Možná budete překvapeni, ale opět to záleží na vašem vkusu. Výběr motoru nechal výrobce zcela na klientovi a jeho požadavcích. Na výběr je ze dvou benzinových motorů a záleží jen na vás, zda domů odjedete závodníkem nebo úsporným vozem.

Jste-li milovníkem či milovnicí moderních technologií, budete se zde cítit jako v ráji. Vůz je vybaven systémem R-LINK Evolution. Do cíle vaší cesty vás bezpečně zavede špičková navigace TomTom, bezpečnost při telefonování zase zajistí technologie Bluetooth. Displej je vybaven atraktivní grafikou a je plně dotykový. Zařízení lze snadno spárovat také s vaším smart phonem.

A co teď, když už vím vše potřebně?

Pokud stále ještě váháte, můžete navštívit webovou stránku www.rpz.cz a objednat si zde testovací jízdu. Pokud jste již rozhodnuti, že nové Twingo musíte mít, stačí se podívat na web a vybrat si, jak bude váš vůz vypadat. Můžete si zde zvolit 3D konfiguraci a vidět finální podobu vašeho nového vozu. A teď už zbývá jen jediné. Popřát spoustu bezpečně najetých kilometrů.