Šaty pro nevěsty s plnými tvary: Jaké střihy jim lichotí?

Máte plnější tvary a hledáte ideální svatební šaty pro svůj den D? Přinášíme vám tipy, jak vybrat svatební šaty, které vám budou svým střihem nejvíce lichotit.

Šaty ve tvaru písmene A

Šaty s A-linií lichotí téměř každé postavě. Zužují se totiž od pasu dolu, což vytváří dojem štíhlého pasu, a jemně maskují bříško, boky a stehna, čímž každé ženě dokáží dodat elegantní a vyvážený vzhled. Jste-li z lokality Praha – svatební šaty ve tvaru písmene A vám vykouzlí šikovná krejčová.

Empire svatební šaty

Další vhodnou volbou mohou být empire svatební šaty. Tento střih opticky prodlužuje a zužuje postavu a zdůrazňuje dekolt. Nedokonalosti jako větší bříško a boky vás trápit nemusí, jelikož je šaty spolehlivě zakryjí. Empire svatební šaty mají výrazný užší pruh pod prsy, jsou tedy zúžené výše než šaty ve tvaru písmene A.

Princeznovské svatební šaty

Chcete se cítit na svatbě jako princezna? Pokud je to váš styl, nedokonalosti a plnější tvary zakryjí i šaty s objemnou sukní. Ta totiž umí zakrýt spodní část těla a zdůraznit pas s důrazem na romantický princeznovský vzhled. Šaty s objemnou sukní dokážou vytvořit siluetu, která je nejen elegantní, navíc přidává na dramatickém efektu, který je ideální pro svatební den. Materiály jako tyl, satén nebo organza mohou přidat na objemu a dodají šatům pohádkový vzhled. Detaily, jako je krajka, výšivky nebo perly, pak mohou dále zdůraznit jemnost a ženskost šatů.

Rukávy pro skrytí objemnějších paží

Jestliže vás trápí větší paže, pak jsou svatební šaty s rukávy to pravé pro vás. Volit můžete jak krátké, tak i dlouhé rukávy, záleží především na ročním období, kdy se bude konat váš svatební den, a zároveň na tom, v čem se cítíte lépe. Volnější rukávy umí s vašimi pažemi udělat divy a zakrýt vše, co nechcete ukázat.

Svěřte své svatební šaty šikovné krejčové

Pokud vás trápí plnější tvary či chcete zakrýt nedokonalosti nebo jen najít ty nejlepší svatební šaty pro svou postavu, pak je pro vás nejlepším řešení Praha – zakázkové šití svatebních šatů.