Šatní skříň

skříň s posuvnými dveřmi

Bez oblečení se málokdo obejde. Takže jednou z prvních věcí, kterou pravděpodobně pořídíte do svého nového obydlí, bude skříň. Naštěstí v současnosti kamenné i internetové obchody nabízejí šatní skříně v různých velikostech, materiálech i vzorech a vybrat si může opravdu každý. Stačí si jen projít nabídku a hledat ten správný typ skříně pro vás.

Posuvné dveře skříní do malých místností

Trápí vás poměrně úzký prostor v místě, kde by měla stát nová skříň na šaty? A vůbec netušíte, jak budete otevírat její dveře? Pak možná je právě ta správná doba zamyslet se nad šatní skříní s posuvnými dveřmi. Výhodou takového nábytku je, že zároveň pohodlně řeší uložení oblečení a přitom si nedělá nároky na veliký prostor pro dveře. Ty se totiž posouvají ze strany na stranu. A když jsou navíc ještě vybaveny zrcadly, tak místnost samotnou opticky zvětší.

Systém Gustos pro ideální kombinaci

Nevíte-li, pro jaký typ nábytku do ložnice se rozhodnout, možná vám pomůže naše malá nápověda. Výbornou volbou jsou šatní skříně Gustos z laminované, středně zhuštěné dřevovláknité MDF desky, která má navíc melaminovou fólii. Ovšem největší výhodou systému Gustos je možnost libovolné kombinace. Vy si tak můžete sestavit ideální sestavu nábytku dle vaší potřeby – tedy spíše na míru rozměrům vašeho pokoje či ložnice. Jednotlivé komponenty k sobě přesně pasují a harmonicky ladí. A nikdy nebude problémem udělat jakoukoliv změnu, protože nejste svázáni neměnným umístěním nábytku. Jakmile se vám momentální sestavení omrzí, přestěhujete si nábytek jinak.

Dub sonoma a bílá barva vedou

V současné době je mezi jednotlivými vzory nábytku nejvíce oblíbený dub sonoma. Jedná se o světlejší hnědou variantu, která dodá vašemu bytu příjemný a teplý ráz. Praktické laminované desky se dobře udržují a přitom velmi přesně kopírují dřevo z masivu. Určitě také neprohloupíte, pokud si do ložnice pořídíte bílou šatní skříň. Bílá barva je totiž nadčasovou stálicí.

Sdílet článek