Sami si udělejte ty nejlepší Vánoce

LED vánoční osvětlení

Přejete si ty nejkrásnější vánoční svátky? Potom záleží jen na vás, jak si je připravíte. Možná vás tato slavnostní doba moc neláká, ale jistě potěšíte vaši rodinu a známé tím, co vykouzlíte ve vašem domově. Přípravy zaberou dost času, proto začněte s dostatečným předstihem!

Voňavá a veselá atmosféra

Už několik týdnů před zahájením Vánoc se začíná domovem linout ta neodolatelná vůně pečení. Každá hospodyňka většinou opráší staré známé recepty na vánoční cukroví, ale občas se dostane i na to vyzkoušet něco zcela nového kromě staré známé klasiky. Vybírat lze z mnoha receptů i nepečených kousků, které se chystají až několik dní před svátky v porovnání například s perníčky, které se nechávají nějaký čas změknout. V adventní době se dost brzy stmívá, proto potěšíte kolemjdoucí pohledem na vaši skvěle udělanou výzdobu oken, domu a zahrady. Venkovní vánoční osvětlení seženete v mnoha variantách, takže si z vnějšího prostoru vytvoříte neodolatelnou podívanou. Vánoční světelné dekorace nejrůznějších druhů mohou blikat a měnit barvy, nebo jenom svítit ve vybraném odstínu.

Několik tipů na vánoční osvětlení

K nejvyhledávanějším stále patří studené a teplé bílé osvětlení, ale do popředí se derou i jiné barvy. Některé výrobky zajistí i několik světelných funkcí. Své prostory vyplníte rampouchy, světelnými sítěmi, dešti, hvězdami, stromky a jinými dekoracemi. Vánoční LED osvětlení patří k modernímu způsobu svícení, kdy se spotřebovává pouze malé množství energie v porovnání s klasickými žárovkami. Navíc mnohem déle vydrží. Pryč jsou doby, kdy se sehnaly jen LED světýlka v bílém a nepřirozeně chladném zabarvení, dnes je k dispozici skutečně mnoho barev. Dobrou náladu vám pomohou doladit třeba rampouchy ve dvou velikostech, které se střídají na dlouhém průhledném kabelu, který nijak nenaruší okolní design.

Sdílet článek