S časopisem 1x2tip proniknete do světa sázek

Hledáte cenné informace, které vám usnadní zdokonalení sázecí techniky a pomohou vám porozumět strategiím či postupům kurzovního sázení? Podívejte se na časopis 1x2tip. Ten totiž nemá konkurenci v oblasti sázek a v každém čísle představuje nejnovější recenze, návody i rozhovory s profi sázkaři.

Radí a pomáhá od roku 2013

Již více než tři roky je k dostání časopis pro muže za bezvadnou cenu. Nechcete-li kupovat zajíce v pytli, přečtěte si dvě čísla, která jsou volně ke stažení a přesvědčí vás, proč právě kurzové sázení vyžaduje pravidelnou dávku recenzí, návodů, rad a tipů pro zaručené výhry. O pozitivech časopisu jasně hovoří i desítky kladných recenzí amatérských sázkařů vyzdvihujících zejména originální obsah každého čísla a aktuálnost sázek i úspěchů sázkařských es. Čtenáři se shodují i na vyšperkované grafice dodávající každému obsahu čísla jedinečnou podobu. Vyhledávané jsou rovněž rozbory turnajů a soutěží.

Časopis 1x2tip je sázka na jistotu. Rozhodně nešlápnete vedle, když se budete zajímat o starší čísla. Z pohledu obsahu jsou totiž stejně hodnotná jako současné vydání. Z padesáti až osmdesáti procent je obsah časopisu složen z obecných informací a články mají nadčasovou hodnotu. Kompletní archiv seženete s třicetiprocentní slevou.

Pojistěte si svou investici

Pravidelným sledováním a čtením časopisu 1x2tip zlepší své dosavadní znalosti pokročilí sázkaři a do světa sázek proniknou i úplní začátečníci. Vše je detailně popsáno a vysvětleno. Cena časopisu začíná od deseti korun a taková investice se rozhodně vyplatí. Pokud tedy hledáte dobré rady, upozornění na sázkařské chytáky, recenze zajímavých sázkařských stránek, dejte šanci originálnímu sázkařskému časopisu, jenž je sestavovaný špičkovým odborníkem. Ten přesně ví, co čtenáři chtějí, a proto jsou zákazníci na každé číslo maximálně zvědaví.