Rychlý internet bez kompromisů

rychlý internet

Znáte ten pocit, kdy sledujete online dlouho očekáváný film a v té nejnapínavější chvíli se vám sekne internet a jednoduše máte po filmovém zážitku? Nebaví vás čekat hodiny, než se vám stáhne video, zobrazí se vám webové stránky s náročnějším prostředím anebo si jen chcete užívat sledování internetové televize, protože program opět hlásí samé nudné pořady a filmy, jež televize dokola opakují?

Teď už vám nic neuteče

Pokud máte platit za připojení k internetu, chtějte nejvyšší kvalitu. Stabilní připojení s vysokou rychlostí až 1000 Mb za sekundu po kvalitní optické síti neovlivní počet aktuálně připojených uživatelů, zároveň využívá nejmodernějších technologií optického připojení a žádný poskytovatel bezdrátového připojení tak nemůže být konkurence. A pokud se vám připojení jakkoliv pokazí, stačí se obrátit na kvalitní a rychlý servis, popřípadě lokální techniky či pomoc na telefonu. Možná se ptáte, kolik může spolehlivý a rychlý internet stát, aby nezatěžoval už tak napnutý rodinný rozpočet. Budete překvapeni dostupnými cenami i atraktivními nabídkami právě ve vaší obci! Ostatně podívejte se sami na stránky www.nej.cz, vyberte si lokalitu a přidejte se ke spokojeným zákazníkům.

Jak funguje internet v kombinaci s televizí?

Internetová televize dnes nepatří mezi žádné novinky, přesto ji spousta lidí zvažuje a přemýšlí, co jiného oproti klasickému vysílání jim přinese. Konkurenční internetové televize nabízí namíchané balíčky programů, což ne každému vyhovuje, protože někdo kombinuje sportovní kanály s dramaty a hudebními pořady. Přitom díky unikátní internetové televizi si sami vyberete programy, které vás baví, a získáte také celou řadu praktických funkcí. Už vám nic neuteče, protože si pozastavíte film, opětovně spustíte, přetočíte, uložíte mezi oblíbené anebo jednoduše zpětně pustíte. Internetovou televizi smíte sledovat až na čtyřech zařízeních, takže v pohodlí domova na televizi, na cestách na tabletu i při dlouhé chvíli třeba na chytrém telefonu.

Sdílet článek