Rolety den a noc – praktický doplněk i ozdoba

roleta den a noc

Vnitřní rolety jsou stálice, jež si najdou místo v původních interiérech i moderních prostorách, kde mají své pevné místo. Vkusné látkové rolety totiž plní hned několik funkcí najednou, jsou nejen velmi designově propracované, zároveň dokáží uvnitř místnosti vytvořit příjemné přítmí či dokonce perfektní tmu. Kromě detailního zpracování vás mile překvapí cena, která se s jinými zatemňovacími prvky nedá srovnat.

Znáte FEXI rolety s tradicí?

Velmi populární jsou rolety den a noc od známé firmy FEXI. Jejich zákaznický servis na vysoké úrovni spolu s nadstandardními službami jsou jasným favoritem pro náročné zákazníky, kteří očekávají špičkový produkt pro komfortní bydlení. Elektrické rolety od FEXI pořídíte ve třech typech kazet, přičemž se jedná o rolety bez vrtání, se snadnou obsluhou pomocí ovladače. 3 typy kazet různých rozměrů nadchnou každého, kdo hledá individuální řešení právě pro svůj domov. Vybírat smíte otevřenou kazetu, někomu budou vyhovovat maxi kazety, někdo jiný zase sáhne po polo kazetě. Každá je jedinečná a předčí vaše očekávání. Především nadšeni budete z řešení den a noc, kdy si sami podle vlastních potřeb a nálady regulujete stínění přes den i v noci a váš domov tak získá dostatek denního světla či naopak poskytne naprosté soukromí. Již složené rolety zvládnete nainstalovat sami, a to bez vrtání!

Webové stránky vás navedou

Prohlédněte si e-shop FEXI, kde najdete nejen aktuální nabídku rolet, ale také příslušenství a šikovného rádce, jak změřit a montovat rolety. Pokud se chcete ujistit, že váš výběr barev byl trefou do černého, nechejte si zaslat vzorky zdarma. Podle typu prémiových látek je pak rozdíl mezi jednotlivými roletami, protože čím vyšší gramáž tkaniny a tmavé zpracování, tím větší zastínění. Tyto rolety propouští částečně světlo a nejsou 100% zatemňující, ale firma FEXI nabízí i Blackout rolety. Jde o nejvíce zatemňující rolety Den a noc na českém trhu. Kdo si chce tedy dopřát naprosté soukromí a klid, musí vybírat z rolet s označením plné zatemnění nebo Blackout. A navíc skvělá zpráva pro nedočkavce, průměrná doba dodání je 5-6 pracovnách dní, přičemž při objednávce nad 2 800 máte dopravu zcela zdarma. Propracované webové stránky FEXI vás provedou nákupem, nabídnou vám možná řešení i typy kazet, doporučí, jak změřit a pomocí interaktivních obrázků si sami vyzkoušíte, jak dokonalé jsou rolety den a noc.