Rekvalifikační kurzy Karlovy Vary již od září

Rekvalifikační kurzy Karlovy Vary

V září začínají nové rekvalifikační kurzy Orange Academy v Karlových Varech. Rekvalifikovat se lze v oborech podvojné účetnictví, účetnictví a daňová evidence, mzdové účetnictví se základy personalistiky a personalistika.

Osmi až desetidenní rekvalifikační kurzy v oborech podvojné účetnictví, účetnictví a daňová evidence, mzdové účetnictví se základy personalistiky a personalistika spouští Orange Academy v Karlových Varech již od září. Kurzy se konají vždy několik sobot či neděl po sobě na adrese Moskevská 11 (poblíž autobusového a dolního vlakového nádraží). Přihlaste se do kurzu, nebo si jeho absolvování domluvte na vašem úřadu práce.

TIP: Rekvalifikační kurzy Karlovy Vary – podívejte se na přesné termíny i ceny

Proč vsadit na rekvalifikační kurzy od Orange Academy?

Orange Academy je vyhlášená jak svými kurzy účetnictví, tak kurzy personalistiky, marketingu i jazykovými kurzy. Své kurzy dělá ve všech větších městech České republiky. Řadu z nich lze absolvovat i ve formě rekvalifikačních kurzů, které vám může proplatit váš úřad práce, při splnění podmínek včetně nákladů na dopravu či další finanční podpory.

Kvalitními kurzy společnosti prošlo již více než 15 000 studentů. Firma má stabilní zázemí se 40 pobočkami po celé republice. V kurzech potkáte vždy zkušené lektory s praxí, s vysokou odbornou úrovní, kteří vám mají co nabídnout, i pokud nejste v oboru úplným začátečníkem. V Orange Academy využívají certifikovanou výukovou metodu, díky které se nové věci učíte velice snadno a z kurzu odcházíte skutečně plni nových vědomostí. Každý kurz doplňují rovněž online výukové materiály, takže vše, co se na kurzu probírá, si pak máte možnost doma zopakovat, nebo ještě více rozšířit.

Nechce se vám docházet do kurzu? Zvládnete jej i online

Pro ty, komu se v dnešní problematické době přece jen mezi lidi příliš nechce, nebo jste si již prostě zvykli dělat vše online, je tady možnost absolvovat kurz Mzdové účetnictví se základy personalistiky online. Kurz lze zahájit kdekoli a odkudkoliv.