Reklamní textil – skvělý způsob, jak o sobě dát vědět

reklamní polokošile

Už dávno odzvonilo propiskám a stejně tak bločkům, na nichž se objevuje firemní logo nebo značka. Takové obyčejné prezentační materiály už dávno nezaujmou, přitom existuje mnohem efektivnější způsob, jak dostat do podvědomí ostatních svou firmu. Rozhodně se vám vyplatí investice do reklamních textilů, s nimiž na první pohled zaujmete a navíc si můžete ušetřit značné finance!

Lambeste nabízí špičkovou kvalitu

Zvolíte-li jako svého dodavatele oblíbenou firmu Lambeste, můžete se těšit na značnou množstevní slevu, která vám zpříjemní i další nákupy. Exklusivní online nákupy vám umožní vybavit zaměstnance i obchodní partnery kvalitním oblečením. Nejen pánové zaručeně ocení reklamní trička z bavlny nebo reklamní polokošile vhodné pro každodenní nošení. Detailně šité polokošile působí neformálně a zároveň s nimi neurazíte ani na obchodním jednání. V nabídce nechybí také dámské varianty, které zvýrazní přednosti i ženskou siluetu a zároveň umožní cítit se skvěle během pracovního procesu nebo sportovního odpoledne.

Reklama zadarmo

Nošením reklamního textilu uděláte službu svému zaměstnavateli i sobě, protože budete působit jako loajální zaměstnanec se zájmem o firmu. Vkusné řešení a grafické podoby loga či sloganu společnosti donutí ostatní přemýšlet a pamatovat si přesně to, co potřebujete. Tímto rafinovaným použitím reklamy na oděvech docílíte rozšíření jména firmy. V chladnějším období můžete vyzkoušet třeba pohodlné reklamní mikiny s oblékáním přes hlavu a vybavené kapucí či prostornými kapsami a další reklamní textil, který mimo jiné zahrnuje třeba bundy, vesty a doplňky. Pro zaměstnance nezapomeňte objednat šikovné čepice a tašky, popřípadě si nechejte logo aplikovat na ručníky různých formátů. Právě teď je pro zájemce připraven nový online katalog a skvělé slevové akce. Zkuste letos zapůsobit jinak a vsaďte na reklamní textil od prémiového prodejce!

Sdílet článek