Reklama, prodej i zábava – to vše v jednom stanu

Party stan

Party stany patří ke stále oblíbenější výbavě na letní slavnosti, rodinné sešlosti i významné události, jako je svatba či společenská akce. Když si chcete užít krásné počasí a zároveň mít jistotu stínu či ochrany před náhlou změnou počasí, jeví se party stan jako ideální. Stejně tak se poohlédněte po cenově dostupném stanu v případě, že se chystáte na veletrh, veřejnou akci, kde chcete propagovat služby anebo rovnou prodávat své produkty. Vhodně zvolený stan najde využití po větší část roku, stačí jen správně vybrat.

Na velikosti záleží

Party stan s pevnou konstrukcí pořídíte v mnoha velikostech. Základní rozměry jsou od 2×2 metry až po 6×3 metry, přičemž máte na výběr z několika atraktivních barev anebo si vymyslet vlastní potisk. Party stany slibují pevnou a stabilní konstrukci díky ocelovým či hliníkovým profilům a snadnou montáž i následnou demontáž během několika minut. Všechny party stany se snadno přenášejí a jsou skvělou ochranou před větrem, deštěm i rozpáleným sluníčkem. Takže záleží pouze na vás, zda party stan využijete pro zahradní grilování, posezení hostů či jako letní taneční sál. Velmi žádané jsou rovněž reklamní stany. Vyberte si potisk dle svých představ a uvidíte, že váš nový reklamní stánek získá okamžitě na atraktivitě a přitáhne větší pozornost potencionálních zákazníků. Stánek poslouží jako mobilní a hlavně cenově dostupná reklama s využitelností prakticky kdekoliv a kdykoliv!

Rychle složit a použít jinde

Se snadnou montáží i demontáží je na tom dobře také prodejní stánek. V mnoha barvách, za využití vysoce odolných a stálých materiálů garantuje snadnou údržbu a ochranu před větrem i deštěm. Díky jednoduché a přitom velice silné a stabilní konstrukci se dá snadno přenést i uskladnit. Stejně tak u této varianty je na vás zvolit si vyhovující barevné i velikostní provedení, aby prodejní stánek pojmul vše, co chcete svým zákazníkům předvést.