Rehabilitační lehátka využijete na různých pracovištích

Masážní lehátka

Kosmetická studia, masážní salony, zdravotnická zařízení, ordinace a jiná pracoviště se neobejdou bez speciálního vybavení spojeného s prováděním jejich praxe. K neodmyslitelným součástem patří různé druhy židlí, křesel a lehátek.

Pacientovo pohodlí na první místě

Pacienti nebo zájemci o služby očekávají během péče vstřícnost, dobrý přístup, ale také maximálně pohodlné prostředí, protože některé situace pro ně znamenají dost velkou stresovou zátěž. Když půjdete na vyšetření k lékaři, očekáváte, že na vyšetřovací lehátka se pohodlně uložíte, čímž i lékař získá snadnější přístup k ošetřované tělní části. V současné době lze vybírat jednotlivé druhy podle použití i na základě konkrétních parametrů. Stačí zvolit obor a najdete několik typů přizpůsobených vaší specializované praxi. Polohování pacientů se provádí do sedu i lehu. Jestliže potřebujete pevnou konstrukci s vysokou stabilitou, vybírejte z modelů bezmotorových lehátek s pevnou výškou stolu. V případě nevyhovující standardní výšky ji lze změnit při objednávání. Vyrovnávací šrouby pomohou vyřešit problém s nerovnostmi podlahy.

Rychlé úpravy lehátek

Ortopedická lehátka již vyžadují elektrické pohony, aby se dala výška a poloha upravovat bez námahy. V nejnižší poloze lidé s pohybovými problémy snadno nastoupí. Následně se zdvih stolu jednoduše mění, aniž by došlo k narušení stability. Masážní lehátka obstaráte v několika variantách. Při masážích se předpokládá střídání masérů u jednoho stolu, což vyžaduje přizpůsobení k postavě. Pro tyto případy jsou určena například bezmotorová lehátka s ručním nastavením výšky pákovým mechanismem – díky zapuštěné klice u pacientových nohou ručně nastavíte ideální výšku. Na základě konkrétních potřeb v praxi poslouží některý ze základních modelů, který posléze doplníte o různá příslušenství.