Regály a přepravky pro dokonalý pořádek na pracovišti i v domácnosti

policové regály

Mít pořádek ve věcech je základní podmínkou každého podnikání. A vlastně nejen jeho. Dokonalý řád šetří finance. K tomu je však třeba mít také vhodné prostředky. Ve skladovém hospodářství jsou to hlavně regály, jinde se uplatní také přepravky, díky nimž je možné všechno bezvadně utřídit.

Odolný a hygienický materiál

Přepravky se vyrábějí z kvalitního polypropylenu, tedy umělé hmoty, jež je odolná a zároveň také pevná. Výhodou takových přepravek je hlavně jejich stohovatelnost. Můžete z nich snadno vyrobit komín naskládáním přepravek na sebe. Šetříte tím místo. Protože se potřeby zákazníků liší, vyrábějí se přepravky v několika variantách – s víkem i bez něho, skládací nebo v různých velikostech. Přepravky lze použít také v oblasti potravinářství, protože jsou hygienické a omyvatelné. Využít je může například firma, zabývající se výrobou lahůdek. V přepravkách pak své produkty snadno dopraví až k zákazníkovi.

Potisk na přání zákazníků

Přepravky se vyznačují také vysokou stabilitou, která se osvědčuje hlavně v průmyslových provozech. Jednoduchý design a nosnost až 30 kg jsou ideálními parametry. Zajímavou výhodou je to, že některé typy přepravek lze vybavit také potiskem na přání zákazníka. Přepravka nemusí mít nutně jen pevné stěny. Vyrábějí se tzv. distribuční přepravky s děrovanými stěnami. Určitě jste v nich viděli přepravovat například pečivo v supermarketech nebo z pekárny.

Policové regály do průmyslu i do domácnosti

Ve skladě nebo kdekoliv jinde, klidně i doma ve sklepě či v garáži, se neobejdete bez praktických policových regálů. Díky nim lze totiž dodržovat pořádek na pracovišti i v domácnosti. Výhodou regálů je hlavně to, že jsou snadné na sestavení bez nutnosti šroubování. Přitom jsou opravdu pevné, takže vydrží nosnost od 150 až do 640 kg. K tomu výrobce nabízí i bohaté příslušenství, které zvyšuje komfort obsluhy a zároveň přispívá k větší ochraně skladovaného sortimentu.

Sdílet článek