Reflexní prvky vám mohou zachránit život!

Svítící ventilky

Vaše bezpečnost nemusí stát tisíce, za pár desítek korun o sobě dáte vědět na nepřehledných cestách, kde chybí chodník i v mlze a dešti, kdy řidiči často špatně vidí. Dbejte opatření a snižte spolu se zodpovědnými lidmi zbytečně vysoké číslo nehod, které jsou zapříčiněny neviditelností chodců, běžců a cyklistů. Co by vám kromě reflexní vesty rozhodně nemělo chybět?

Doplňky na tělo i sportovní příslušenství

Pokud ještě nevlastníte oblečení vybavené reflexním pruhy, pásy či logem, pořiďte si jednoduchou a velmi praktickou pomůcku – reflexní pásek. Tento pásek umístíte na zápěstí, kotník, batoh, kočárek a prakticky kamkoliv si usmyslíte. Viditelnost zaručuje homologace a vysoká svítivost, již mají na svědomí speciální částečky, ve kterých se lomí světlo z reflektorů aut a vrací se zpět k řidiči auta. Reflexní vesta je povinná výbava do auta, ale chybět by rozhodně neměla ani malým cyklistům, dospělým či vašim čtyřnohým miláčkům, kteří často končí přejeti na vozovce.

Pozornost si zaslouží i vaše doplňky. Kočárek vybavte třeba reflexní samolepkou, na klíče pořiďte reflexní přívěsek. Vylepšit reflexními prvky ale můžete i sportovní náčiní. Milovníci jízdy na kole ocení svítící ventilky od Altima.cz, které se hodí také pro motorky, kočárky, koloběžky anebo brusle. Jsou navrženy tak, aby svítily pouze během pohybu kol, což šetří baterii. LED osvětlení je dostatečné a k dostání hned v několika barvách. Voděodolná úprava slibuje použití po celý rok.

Sortiment reflexních doplňků se stále rozšiřuje

Z prvků odrážejících světlo si vybere skutečně každý. Mladí teenageři si zamilují stylové a přitom funkční svítivé tkaničky, seniory potěší třeba jako dárek reflexní deštník. Kromě psů jsou dostupné také doplňky pro koně. Nákupem levných prvků si můžete zachránit život, dejte o sobě vědět a pořiďte výbavu celé rodině.