Razítko – maličká pomůcka s velkým potenciálem

razítko

Víte o tom, že první mechanické kovové razítko bylo vynalezeno v roce 1860? Od té doby ušla razítka velkou cestu a dnes patří mezi nepostradatelnou výbavu každé kanceláře. Přitom je pouze na vás, jakou podobu na sebe razítko vezme a jaké údaje budete sdílet. Stejně tak záleží jen na vašem uvážení, kdy a kde všude budete jeho inkoust používat. Máme pro vás ale pár tipů, s nimiž si uděláte za pár korun, tedy výrobní náklady razítka, parádní reklamu.

Navíc nelze opomenout, že razítko je nezbytné pro mnoho oficiálních dokumentů a to jak firemních, tak úředních. Jen si představte, jak by asi fungovala pošta bez razítek? Jak by vypadaly dopisy bez oficiálního potisku? Jakou váhu by měly smlouvy či jiné dokumenty?

Razítko dává papíru váhu

Pokud zvažujete, že si necháte vyrobit razítko podle předlohy, zvažte, co všechno na něm chcete sdílet. Jde-li o osobní razítko zaměstnance, jednatele firmy či úředníka, mělo by razítko obsahovat nezbytné údaje o jméně, funkci, telefonním či e-mailovém spojení a samozřejmě název firmy. Rozhodně se vyplatí přidat též údaje pro lepší dohledání v rejstřících, tedy identifikační číslo a daňové identifikační číslo. Určitě si starší ročníky ještě pamatují dobu, kdy existovala dřevěná razítka, k nimž byla inkoustová pěna, a razítko se pravidelně namáčelo. Dnes už existují modernější varianty razítek včetně datumovek, kde postupně upravujete datum a máte tak stále totožné razítko. Ušetříte tak peníze i čas!

Navrhněte si vlastní razítko

Jak by se vám líbilo neomezovat se při výrobě? Pak vsaďte intuitivní systém pro nahrání vlastních parametrů, čímž si zajistíte originální podobu razítka. I v dnešní době, která vyžaduje zvýšené ochranné mechanismy a maximální důraz na zdravotní nezávadnost a hygienickou čistotu, jsou pro vás vyráběna razítka vysoké kvality. Razítko si sami nadefinujete online, kde najdete rovněž pokyny k přípravě souboru s tiskovými daty. Podle počtu požadovaných razítek zjistíte cenu za ekonomickou, standardní i expresní službu a stejně tak všechny časové údaje pro přidání souborů, schválení náhledů a následné zaplacení objednávky. To znamená, že si můžete pořídit automatické razítko i na poslední chvíli!

Na výběr máte z pěti formátů textové plochy a různé vzory v rámci každé jedné objednávky. Černý inkoust a pouzdro v atraktivním designu, jež rozzáří váš pracovní stůl doma i v kanceláři. Nakupujete-li razítka pro celou firmu, můžete v jedné objednávce nadefinovat až třicet personalizovaných vzorů razítek různých velikostí textové plochy a splnit tak požadavky všem. Nejmenší možná objednávka je již od jednoho kusu razítka.

V rukách odborníků

Jestliže očekáváte maximální kvalitu dodávaných razítek, svěřte své podklady a parametry do rukou profesionálů, specialistů na kancelářské potřeby a to od letáků, vizitek, plakátů až po razítka, obálky a různé typy papírů. Společnost s letitými zkušenostmi sází na vysoce moderní technologické procesy a pracovní postupy garantující špičkovou kvalitu. Díky tomu vykáže vaše nové razítko vynikající vlastnosti, funkčnost a opravdu kvalitní inkoust černé barvy.

Jaké razítko vám aktuálně schází?

S automatickým razítkem jsme vás již seznámili, nicméně existuje ještě datumové razítko a kapesní provedení razítka. Datumovka se nabízí ve dvou velikostech provedení, čímž vám dává více prostoru pro rozvržení potřebných údajů. Kapesní razítko pak využijete kdykoliv na konferencích, během služebních cest, eventuálně na trzích kdy potřebujete mít po ruce šikovného a praktického pomocníka. Díky různým vzorům smíte získat personalizované kapesní provedení razítka bez dodatečných nákladů. Aktuálně vám je specialista na tisk nabízí ve dvou formátech a v několika barvách pouzdra.

Sdílet článek