Prožijte dobrodružství s únikovou hrou od EscapeX

úniková hra Praha

Bavit se je lidské. Někdo propadl aktivnímu sportování, jiný turistice a někoho baví únikové hry. To napětí, které u toho zažije, odbourává nahromaděný stres a člověk si dokonale vyčistí hlavu. I když pochopitelně u hry zažívá dobrodružné chvíle, je to zcela něco jiného než napětí ze zaměstnání nebo školy. Možná právě proto jsou únikové hry v současné době tolik oblíbené mezi všemi generacemi – od těch nejmladších až po starší ročníky. 

Zažijte chvíle napínavé zábavy v centru hlavního města

Jestliže žijete v Praze nebo jejím blízkém okolí, pak pro vás máme zajímavou únikovou hru Praha. Ostatně ji můžete přijít hrát i tehdy, bydlíte-li od našeho hlavního města poněkud dál, protože není problém za tímto účelem hlavní město navštívit. Únikové místnosti najdete snadno, protože se nacházejí nedaleko Václavského náměstí. Na hře je nesporně zajímavé hlavně to, že byla vytvořena ve spolupráci s odborníky z filmového průmyslu. Díky tomu zažijete autentické zvukové a vizuální efekty, jež přispívají k většímu prožitku ze hry samotné.

Zloděj snů

O co ve hře Zloděj snů jde?

Znáte americký film Počátek? Jestliže ano, pak vězte, že úniková hra Zloděj snů z něho čerpá hlavní motiv – pohled do lidského podvědomí a snů. Nečekejte reálný svět, protože ve snu funguje všechno jinak. Jako elitní tým zlodějů snů s armádním výcvikem budete muset během jedné hodiny čistého času vyřešit spoustu originálních hádanek, jež dají vašim mozkovým buňkám pořádně zabrat, než je všechny vyřešíte. Původní zvukové a vizuální efekty připraví pro vás perfektní a neopakovatelnou atmosféru.

Jaký bude váš herní úkol? Profesor Jean Charcot přišel na převratnou myšlenku, schovanou v chemickém vzorci. Ten nosí pouze ve své hlavě. A vy budete muset tento vzorec ukradnout. Zdá se vám to jednoduché? Tak pojďte společně s námi hrát se svým týmem přátel a vyhrajte.

Sdílet článek