Prodej nemovitosti s férovým realitním portálem

férový realitní portál

Snažíte se prodat nemovitost? Určitě už víte, že to nejde zase tak jednoduše, když se vám neozve dobrý známý. Neobejde se to bez hledání kupců, kteří se zajímají nejen o vybraný druh bydlení, ale zejména je musí přesvědčit dobrá lokalita a cena, kterou budou ochotni zaplatit. 

Inzerát propracovaný do detailů

Každý výrobek potřebuje dobrou reklamu, aby se prodal. Nyní se tím produktem stává váš byt nebo dům. Prodej bytu či domu se zviditelní na místě, kde se objevuje dostatek zájemců. Stále hodně lidí hledá nové bydlení, ale ti si také pečlivě vybírají, proto by měla nabídka něčím speciálním upoutat. Férový realitní portál vám poskytne hodně navštěvovaný prostor, ale uvědomte si, jestli dokážete správně psát, dobře formulovat věty a v krátkém textu vyzdvihnete to nejpodstatnější. Textace prodejního inzerátu se provede jako placená služba. Zhotovení se ujme realitní textař s dobrou orientací v tomto oboru. Inzerát zdarma vás jistě naláká, ale příplatek zajistí jeho lepší zviditelnění.

Vyhněte se neférovým smlouvám

Kupování a prodávání nemovitostí se spojuje s podpisem smluv, vždyť tu nejde o zanedbatelné částky. Nesprávné formulace vám mohou přinést sankce a soudní spory, proto se doporučují právní služby. Právníci ohlídají, aby se nezapomnělo na žádné podstatné právní úkony a nepodepsala se nevýhodná smlouva. Právě u smluv se často řeší jejich jednostranné postavení, chybí v nich zájmy protistrany. Pečlivě vybraní advokáti doplní a upraví vzorové smluvní dokumenty na základě vašich informací. Upravují se rezervační a kupní smlouvy, budoucí kupní smlouvy, návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí. Do ceny služby se zahrnují i konzultace.

Placení daně z nemovitosti

Obchod skončil, prodali jste chalupu, ale lámete si hlavu s daněmi?

Daň z prodeje nemovitosti se od roku 2016 hradí jen kupujícím. Daň z nabytí nemovitosti činí 4 % z kupní ceny. Daňové přiznání se odevzdává nejpozději do konce třetího kalendářního měsíce po měsíci, kdy se provedl zápis vlastnického práva na katastrálním úřadě.

Pomoc s prodejem bytu se vždy hodí

Nemusíte znát úplně všechno, ale vyplatí se vědět, kde sehnat odbornou pomoc, když si nevíte rady. Existují přece specialisté, kteří dovedou různé činnosti udělat za vás. Tato pravda se týká i prodeje nejrůznějších pozemků, domů a bytů. Férový realitní portál Cincink vám nejen poskytne místo, kde si zveřejníte svou inzertní nabídku zdarma, ale vyberete si i další služby, které zaručí zvýšený počet zájemců o koupi. Po zaregistrování na portál vás čekají milé bonusy v podobě kreditů, které například využijete k placení profi fotek vašeho domu. Uvidíte, že místnosti budou vypadat na fotce mnohem lépe, když se toho ujme někdo zkušený, kdo se zaměří na vše podstatné.

Sdílet článek