Proč vyměnit běžné cigarety za ty elektronické?

Kouření není zdravé a každý kuřák to ví. Jenže závislost na nikotinu je tak silná, že skoncovat s ní není vůbec jednoduché. Jako řešení tohoto problému se jeví elektronické cigarety. Jsou čistší, obsahují dehet ani oxid uhelnatý. Díky nim je možné s kouřením úplně přestat.

Co je to elektronická cigareta

Pod pojmem elektronická cigareta je třeba si představit přístroj zvaný vaporizér. Ten mění vlivem působení tepla kapalinu na plyn. Součástí e-cigarety je náplň neboli e-liquid. Kouřením e-cigaret nevzniká dým, ale aerosol. I pro její kouření platí podmínka minimálního věku, tedy 18 let. Vapování je aktivitou většinou mladých lidí. Starší generace zůstává věrná klasické cigaretě. Velkou výhodou elektronických cigaret je velký výběr příchutí e-liquidů.

Jak funguje jednorázová e-cigareta

Kromě elektronických cigaret, do nichž je třeba náplň pravidelně dokupovat, jsou na současném trhu také jednorázové e-cigarety HQD 600. Jsou připravené ihned k použití, protože se jedná o předem naplněné produkty. K dostání jsou v různých příchutích, na které jsou uživatelé elektronických cigaret zvyklí. Pod typu vydrží tyto e-cigarety 300 nebo 600 potahů. Ten, kdo si je koupí, se už dále nemusí starat o nabíjení nebo doplňování e-liquidu. Když bude v e-cigaretě docházet, rozbliká se na ní dioda.

Jaká je nabídka jednorázových e-cigaret

Vapování může být zábavné díky HQD. Cena těchto elektronických cigaret na jedno použití je více než příznivá. V nabídce jsou e-cigarety HQD Wave, HQD Cuvie a HQD Super Pro. Každá nabízí něco jiného. Například HQD Super Pro je v luxusním kovovém provedení, které působí opravdu stylově. Máte chuť na mango, peach nebo energy drink? Není problém si koupit e-cigarety s touto příchutí. Elektronická cigareta HQD se vejde do kapsy.