Proč nakupovat oblečení a doplňky značky HIS?

kalhoty HIS

Zkratka HIS vznikla iniciály samotného zakladatele značky. Henry I. Siegel přišel s unikátní myšlenkou navrhnout speciální pracovní oděv pro pracovníky na plantážích. Chtěl, aby oblečení pro dělníky bylo pevné a odolné vůči oděru. V roce 1956 se podařilo představit oficiální značku HIS a v 60. letech se stylová móda dostala mezi top značky amerického žebříčku oblečení pro mladé muže. Do Evropy dorazila džínová móda HIS v roce 1973 otevřením dceřiné společnosti v Německu. Licenční výroba probíhala též v českém OP Prostějov. Dnes je značka velmi oblíbená (hlavně dámské kalhoty) a žádaná, a to díky svému dokonale padnoucímu střihu ji oblékají celebrity po celém světě i obyčejní smrtelníci napříč věkovými kategoriemi.

H.I.S. představuje nové modely džínů

Za dobu svého působení na celosvětovém trhu se značka HIS probojovala mezi nejúspěšnější a stálé ikony. Existuje dnes vůbec někdo, kdo ještě neobléká perfektní rifle? Kdo v létě nenosí džínové kraťasy či sukně a šatovky? Džíny mají i přes svůj původní záměr sloužit jako pracovní oděv vynikající předpoklad pro dámský a pánský šatník. Dají se totiž báječně kombinovat se sakem i sportovní obuví a přitom stále vypadat stylově.

dámské kalhoty

Klíčová je ochranná známka HIS, jež pracuje s perfektními střihy a tím uspokojuje všechny zákazníky. Na Jeanscentrum.cz naleznete celou sérii modelů těchto džínů, s nimiž se budete skvěle cítit a dobře vypadat!

Kvalita na prvním místě

Od samého počátku si zakladatel Henry I. Siegel zakládal na vysoké kvalitě materiálů. Proto jsou i dnes kalhoty HIS jistou investicí. Poslouží vám totiž celou řadu let, aniž by došlo k protržení, ošoupání či prodření tkaniny.

Navíc se nemusíte spoléhat pouze na jedno barevné zpracování, HIS sleduje nejnovější trendy a připravuje kolekce s černými, sedmiosminovými i krátkými kalhotami jedinečného střihu. Najděte si i vy své kalhoty HIS a oživte šatník legendárními kalhotami.

Sdílet článek