Proč je důležité si správně zvolit šampon na vlasy

Fanola

Vlasy jsou ozdobou každé ženy. K tomu, aby dobře vypadaly a byly zdravé, je také třeba si vybrat vhodný šampon a další kosmetické přípravky, které o vlasy budou pečovat. Nekvalitní vlasová kosmetika může mít za následek vlasy vysušení a bez lesku s třepícími se konečky vlasů. Jestli chcete kvalitu, vsaďte na italskou značku Fanola.

Kvalitní vlasová kosmetika z Itálie

Vlasová kosmetika je v současné době na vysoké úrovni. Zahrnuje nejen šampony na vlasy, kondicionéry, ale také pečující a stylingové přípravky, s nimiž je úprava vlasů jednodušší. Mezi jednotlivými produkty vyniká zejména značka Fanola, která zazářila v Itálii a odtud se dostala dále do světa. Používají ji profesionální kadeřníci, ale je k zakoupení také pro použití v domácnosti pro každodenní úpravu vlasů. Italové si na svých produktech dávají záležet a neponechávají nic náhodě. Na trh proto přicházejí se stále novými produktovými řadami, které splňují vysoké nároky jejich zákaznic a zákazníků.

Produktové řady No yellow a Oro therapy

Výrobky značky Fanola je možné použít k barvení vlasů a k melírování, ke stylingu, k vytvoření trvalé ondulace stejně jako pro péči a obnovu namáhaných vlasů. Například produktová řada No yellow byla vytvořena speciálně pro blond vlasy. Obsahuje fialové pigmenty se silným účinkem, které neutralizují žluté odlesky. Tím dodávají blond, melírovaným a šedým vlasům ten správný chladný a jasný lesk.  

Oro therapy nabízí program vlasové kosmetiky se 24karátovým mikroaktivním zlatem, která je vhodná pro všechny typy vlasů. Ošetří vlasy barvené i po trvalé a díky přítomnosti dalších účinných látek zanechává vlasy lesklé a vyživené. V nabídce jsou masky, krémy, šampony, koncentrovaná séra nebo regenerační fluid pro namáhané vlasy, kterým dodá potřebnou vitalitu.

Kdo chce mít vlasy zdravé a lesklé, vsadí na kvalitu jménem Fanola.

Sdílet článek