Probuďte své tělo i mysl k životu ve wellness studiu

wellness v Praze

Pečovat o své tělo a zdraví neznamená pouze jíst vyváženou stravu a starat se o pravidelný pohyb. Důležité je také relaxovat, dokázat vypnout, najít si čas sami pro sebe. Hodně lidí na to zapomíná a potom se diví, že se jim nedaří být sami se sebou spokojení. Kdy jste naposledy byly v sauně? Jak je to dlouho, co jste se nechali hýčkat provoněnými oleji na masáži? Kdy jste s partnerem nebo partnerkou naposledy trávili čas společnou relaxací?

Pokud na otázky výše neznáte odpovědi, znamená to, že je to tak dávno, že si to ani nepamatujete. A nebo se to snad nestalo nikdy? Je nejspíš na čase objevit pro vás nový svět. Najdete místa plná vůní, příjemné atmosféry a úžasných procedur blahodárně působících na vaše smysly, tělo i psychiku.

Satori Spa – wellness, které si zasloužíte!

Máme pro vás tip na wellness v Praze – https://www.satorispa.cz. Jedná se o místo, z něhož odejdete naprosto uvolnění. Tíha, jíž nesete na vašich bedrech, opadne, problémy, které jste měli, budou se najednou zdát snadněji řešitelné. Uvolníte se a budete se usmívat. Zkuste to a uvidíte sami. Je to zasloužená změna pro vás i vaše okolí.

Procedury, jež si můžete dopřát

V první řadě jsou to sauny mající na člověka a jeho zdraví blahodárné účinky. Vybírat můžete mezi finskou saunou, suchou finskou, aromatickou, nebo párou. Aromatická láká na vůně a vyšší vlhkost, suchá finská naopak na nižší vlhkost a vůni cedrového dřeva a pára na nižší teplotu a velmi vysokou vlhkost.

Kromě sauny jsou to různé druhy masáží, jimž se ve wellness studiu můžete oddávat. Vyberte si, jaká masáž je pro vás ta pravá. Některé masáže uvolňují ztuhlé svaly, jiné dokonale hýčkají tělo. Můžete si dopřát léčebné lymfatické masáže působící proti otokům, bolestem i špatné imunitě.

Wellness Praha 8 nabízí také možnost využití jacuzzi i speciální 80 minutové rituály. Třešničkou na dortu jsou potom unikátní procedury určené pro páry.