Privátní lázně pro pohodu a relaxaci

privátní lázně

Odpočinek je velice důležitý. Relaxovat lze různě – aktivně i pasivně. Někdo ve chvílích volna rád usedne se šálkem dobrého čaje a oblíbenou knihou, jiný raději vyráží do přírody a polyká kilometry pěší chůze nebo na kole. Odpočívat ovšem jde i v lázních. A není ani nutné kvůli tomu opouštět Prahu. Protože i zde najdete oázu klidu a pohody.

Náročná práce vyžaduje pravidelný odpočinek

Udělat si čas jen pro sebe je jedna z podmínek nutných pro načerpání nových psychických i fyzických sil. Náročné zaměstnání, stres i uspěchanost současné doby vyžadují stoprocentní nasazení, které se ovšem často podepíše na únavě. Strávit pak volnou chvíli v příjemném prostředí privátních lázní je takovou malou třešničkou na dortu, jež přispívá k pohodě a duševní vyrovnanosti. 

Proč si nedopřát zdravé wellness?

Sauna je výborný prostředkem pro relaxaci a podporu imunity. I z tohoto důvodu by její návštěva měla být pravidelná. Jen tak lze docílit ozdravného procesu a nastartování psychické i fyzické pohody. Privátní lázně v centru Prahy v sobě snoubí krásu historických prostorů a moderního vybavení. K dispozici je v něm sauna, wellness a soukromé apartmány.

Po celou dobu pobytu je v apartmánech zachováno naprosté soukromí. K získání nových sil mohou návštěvníci využít pivní nebo vinné lázně. Dřevěná vana se systémem vzduchových bublin navozuje příjemnou atmosféru, která působí blahodárně na psychiku. Uvolňuje také unavené údy. Do vody je přidáván speciální extrakt na bázi surovin, z nichž se vyrábí české pivo. Ten obsahuje vitamíny skupiny B, minerály a stopové prvky. Díky nim je pleť dokonale vyživená a odpočinutá.

Omlazující lázeň

Kdo by nechtěl vypadat o pár let mladší? Omlazující lázeň je jedna z možností, jak toho docílit. Vinná lázeň dodává pleti ztracenou elasticitu a podporuje mladší vzhled. Zároveň stimuluje látkovou výměnu, léčí bolavá záda a působí i jako podpůrná léčba při revmatických stavech.

Sdílet článek