Připravte se na stavební úpravy

fasádní lešení

Čekají vás stavební úpravy domu nebo je vaším podnikatelským záměrem stávající prostory a haly rozšířit a modernizovat? Pak budete potřebovat kvalitní lešení a bednění, díky němuž si ušetříte a zkvalitníte práci. Abyste nemuseli hned všechno vybavení zbytečně kupovat, zejména jedná-li se o jednorázovou akci, využijte výhodných podmínek pro zapůjčení veškerého příslušenství.

Půjčit nebo koupit?

Pokud je stavebnictvím vaším oborem a opravy patří k denním činnostem, budete potřebovat kompletní fasádní lešení, díky němuž bude práce okolo staveb bezpečná, pohodlná a zaručí maximální výsledek. Fasádní lešení slibuje jednoduchou snadnou montáž i následnou demontáž a samozřejmě platnou certifikaci v rámci evropských norem. Díky lešení bude oprava či stavba velmi dostupná všem pracovníkům, kteří zaručeně ocení bezpečnostní zábradlí, integrované úchyty či okopové lišty.

Přesné stěnové bednění se zase postará o jednostranné či oboustranné použití pro základny, jímky či šachty, pilíře i sloupy. Proto ani toto příslušenství nesmí chybět ve vaší výbavě! Aby bylo dosaženo maximální bezpečnosti na stavbě či při rekonstrukci v místě, kde se mohou pohybovat chodci, využijte výhod mobilního oplocení. Lehkou konstrukci doplňují kvalitní drátové plotové dílce, které se jednoduše skládají a vytváří tak stabilní a odolnou ochranu proti nepovolenému vstupu na stavbu.

Pro mobilní oplocení najdete všestranné uplatnění

Mobilní oplocení budete potřebovat při výkopových pracích, rekonstrukci i revitalizaci, a to nejen tam, kde se mohou pohybovat lidé, ale kde hrozí nebezpečí úrazu či krádeže. Stabilní a kvalitně opracované oplocení můžete kdykoliv přesunout, poskládat, ohraničit do požadovaného tvaru nebo využít jeho část. Nejen na stavbě vás překvapí jeho odolnost vůči vnějším vlivům. Proto je skvělou volbou jako ochrana či přepážka při sportovních a kulturních akcích, kde potřebujete docílit maximálního pořádku.

Veškeré stavební materiály, díly a příslušenství si můžete velmi výhodně vypůjčit anebo rovnou zakoupit. V nabídce nechybí rovněž mobilní věže a závěsné lávky. Budete tak připraveni na nadcházející události spojené se zabezpečením, ochranou anebo přesnou prací na stavbách.

Sdílet článek