Přídavky na děti v německém kontextu

Kindergeld

Značná část českých lidí pracuje v zahraničí, kde získávají výrazně lepší platové podmínky či možnosti kariérního postupu. S prací za hranicemi se ale spojují i jiné nároky, s nimiž vám pomohou odborníci. Tyto služby oceníte zvláště v momentě, kdy vy sami se cizí řečí nedomluvíte na pokročilé úrovni. Pokud tedy pracujete v Německu, máte německé povinné sociální pojištění a německou neomezenou daňovou povinnost. Příspěvky na děti lze pobírat do jejich 18 let života, eventuálně do 25 let, pokud studují na vysoké škole.

Jak si poradit s úřady?

Jazyková bariéra nutně nemusí znamenat znevýhodnění. Proto využijte služeb profesionálů a získejte příspěvky na děti nejpozději do šesti měsíců od svého pracovního povolení práce v Německu. Aby se příspěvky vyřídily, budete potřebovat předložit rodné listy dětí, pracovní smlouvy rodičů a potvrzení o trvalém pobytu. Kromě přídavků na děti ve výši minimálně 219 euro za jeden měsíc, si můžete nechat vrátit daně v Německu. Ceny za služby jsou velmi atraktivní a ušetří vám nejen spoustu dodatečných nákladů, ale též vašeho času a vyřizování formalit. Tím ale nabídka služeb rozhodně nekončí. Mezi žádané služby patří například rodičovský příspěvek, podpora v nezaměstnanosti či daňová přiznání a další. Toto je okrajový výčet aktivit v rámci Německa, v ostatních zemích můžete počítat i s dalšími službami. Společnost se soustředí rovněž na Nizozemsko, Rakousko, Velkou Británii a USA. Díky špičkovému přehledu profesionálů tak získáte zajímavé finance! Na své si přijdou kromě zaměstnanců také podnikatelé.

Kindergeld    

Přídavky na děti, takzvaný Kindergeld, můžete obdržet i zpětně. Pokud ale pobíráte částku v České či Slovenské republice dle příslušných úřadů, pak se vám částka pokrátí. Ani s tím si ale nemusíte dělat starosti. Svěřte se do rukou zkušených odborníků z TJ-Legal s letitými zkušenostmi a velmi dobrými výsledky. Zastřeší za vás komunikaci s úřady i další právní úkony. Neváhejte je oslovit a přidejte se ke spokojeným zaměstnancům i podnikatelům v zahraničí.