Precizní práce je tou nejlepší vizitkou každé firmy. Se správným kalibrem dosáhnete skvělých výsledků i vy!

Chcete, aby vaše firma prosperovala? Pak musíte řádně pečovat o své zákazníky a dbát, aby byli ve všech směrech opravdu spokojení. Přehledné webové stránky, e-shop s aktuální nabídkou zboží, dobré pozice ve vyhledávačích a správně cílené reklamní kampaně vám totiž sice mohou přivést nemalé množství nových zákazníků, pokud jim ale nenabídnete kvalitní služby a zboží, nebude efekt dlouhodobý. Budování dobrého jména by proto mělo být prvořadým úkolem.

Spolehliví výrobci si zakládají na přesném zpracování výrobků. Rozměry ověřují kalibrem odpovídajících rozměrů

U výrobních firem je stejně jako v každém podnikání velice důležité vstřícné jednání s klienty, tato oblast má ale také svá specifika. O tom, zda zákazník svěří firmě další zakázku, rozhoduje totiž výhradně jeho spokojenost s dodanými produkty. Osobní přístup samozřejmě hraje svou roli, zásadní ale je kvalita produktů a schopnost dodržovat dohodnuté termíny dodání. Výrobce, který nedokáže zajistit přesné dodržování technické dokumentace, se jen těžko dopracuje k dobrým obchodním výsledkům. To platí zejména ve strojírenství a dalších technických oborech. Jakmile výrobky slouží jako komponenty dalších zařízení, může se i minimální odchylka od plánu stát příčinou naprosté nepoužitelnosti takové součástky. Probíhá-li navíc výroba ve větších sériích, jsou časové, materiální i finanční ztráty značné. Je proto třeba důsledně provádět kontrolní měření rozměrů odpovídajícím kalibrem a dalšími měřidly.

S kalibrem i koncovou měrkou od Michovský TOOLS budete opravdu spokojeni 

Když kupujete nová měřidla, vybírejte opravdovou kvalitu. Obrátit se můžete třeba na českou společnost, která vyrábí kalibry, koncové měrky i další nástroje z prvotřídních materiálů. Navíc realizuje i zakázkovou výrobu. Kalibr od od Michovský TOOLS vás nezklame!