Pražská rezidenční čtvrť Malešický háj nabízí už jen poslední byty k prodeji!

Bydlení v Malešicích

Nová rezidenční čtvrť Malešický háj vznikla v žádané atraktivní městské části, která vám umožní výhled rovnou na Malešický les. Byty jsou tak obklopeny zelení, ale zároveň zde máte k dispozici veškerý komfort, na který se můžete spolehnout při bydlení v Praze. Kromě toho byty nabízejí dostatek prostoru pro každého, protože jsou zde bytové jednotky řídce rozmístěny. Pojďme si o této rezidenční čtvrti říci více, přičemž pamatujte na to, že zde zbývají už jen poslední byty k prodeji.

Moderní bydlení se vším všudy

Právě nabídka už pouze posledních bytů dává tušit, že je o toto místo velký zájem. Aby také ne, není to jen okolní přírodou, ale také celkově lokalitou a jejím pojetím. Bydlení v Malešicích ve zdejší rezidenční čtvrti nabízí celkově 107 bytových jednotek v rámci 5 bytových domů. To znamená, že hustota osídlení je zde mnohem nižší, než tomu bývá obvykle. To vám kromě toho zajistí dostatek soukromí. Vše je umocněno ještě členitou architekturou bytových domů, kde jsou četné terasy, předzahrádky nebo balkony.

bytový dům

Nechybí ani praktické prostory, které se nacházejí v podzemních podlažích bytových domů, přičemž zde najdete garážová stání a sklepní kóje. Od úrovně terénu nahoru mají bytové domy maximálně 5 podlaží, a tak dokonale respektují okolní krajinu. Uvnitř pak najdete: 

  • Prosvětlené byty
  • Moderní dispozice bytů

Architektům zde hodně záleželo na tom, aby se do bytů dostal dostatek světla. Podporuje to totiž pozitivní náladu po celý den. Také samotné byty jsou moderně dispozičně řešeny, což oceníte při každodenním životě.

Jaké byty jsou na výběr?

Jak jsme již zmínili, zbývá zde posledních několik bytů na prodej, přičemž celkově zde najdete byty od 31 m2 po 139 m2. Podívejte se sami na prodej bytů na Praze 10 a vyberte si ten nejvhodnější byt pro vás. Ty největší byty jsou řešeny formou střešních penthousů poskytujících soukromí opravdu ve velkém stylu.

prodej bytů na Praze 10