Práce s tapetami vykouzlí moderní styl domova

Tapety na zeď

Tapety, dlouhé roky zavrhované a nechtěné se opět stávají velkým hitem. Jsou totiž zcela jiné, než jak si je pamatujeme z filmů pro pamětníky. Už dávno se nemusí složitě lepit a nejsou dostupné pouze v limitovaných barevných a vzorových provedeních. Díky široké nabídce vybavení bude tapetování zábavné a hlavně velmi efektní. Zvolíte-li správné vzory, dodáte svému domovu na útulnosti i originalitě.

Pohodové nákupy online

Specialista na fototapety i další druhy tapet vám představuje nabídku barev i typů tapet na svém přehledném e-shopu, kde pravidelně přibývají nejen inspirace, ale též atraktivní akce a nové kolekce tapet pro náročné. Rozhodnete-li se pro samolepicí tapety, odpadají vám starosti s nanášením lepidla. Tyto tapety a fólie najdou uplatnění prakticky v každé domácnosti, skvěle se hodí třeba pro renovaci nábytku či starší kuchyňské linky. Vybrat si smíte z rozličných geometrických tvarů i tradičních designů. Velmi oblíbené jsou mozaiky, kachličky a stejně tak kameny a cihly, jež působí maximálně věrohodně. Své plusy mají též tapety v imitaci dřeva a jiných přírodních materiálů, eventuálně též jednobarevné samolepicí tapety a dekorační fólie. A pokud máte v plánu vylepšit sociální zázemí, zkuste funkční folie proti slunci či třeba do chodby a šatny zrcadlové a tabulové fólie, kde se skvěle uvidíte. Tapety na zeď jsou pak dostupné v mnoha materiálových zpracováních. Na oblibě rostou vliesové tapety, vinylové, eventuálně papírové tapety a též zámecké a dětské tapety nebo skandinávské odkazující na přírodní materiály a světlé tóny.

Ocitněte se v lese, pulsující metropoli nebo v pohádce

Tapeta má své kouzlo a dnes už vůbec nepůsobí jako kýčovitá dekorace. Naopak, je vítaným zdobením zdí. Kdo má rád moderní interiér, ocení 3D fototapety s působivými efekty. Pro milovníky přírodních materiálů se nabízí fototapety kamení, cihel, betonu či dřeva. Jednoduše tak vylepšíte prázdnou zeď za pohovkou, popřípadě schodiště anebo tapety cihel využijete v moderně řešené kuchyni. Prohlédněte si aktuální nabídku a věřte, že neodejdete s prázdnou. Takových možností, jak zkrášlit své bydlení, je skutečně nespočet!