Pozitivní vliv erotické masáže: 10+1 prokazatelných pozitivních vlivů

erotické masáže

Nenechte se zmýlit, že se jedná pouze o rozkoš, protože pozitivní vliv erotické masáže pocítíte hned v několika oblastech psychického i fyzického zdraví. Máme pro vás hned několik důvodů, proč byste o nich neměli jen uvažovat, ale bez váhání je zařadit do svého života. Možná i vy trpíte některým z problémů, k jehož řešení jsou klíčem právě erotické masáže. Problémy při početí, s prostatou nebo vyčpělá vášeň nejsou nic neobvyklého a přitom stačí tak málo k jejich zlepšení. Vyzkoušet je můžete v pohodlí domova nebo se svěřit do rukou profesionálů.

Účinky erotické masáže jako takové

 • Uvolnění svalů
 • Zaženou stresu
 • Zlepšují kvalitu pleti a pokožky
 • Odstranění bolesti hlavy
 • Budete lépe spát
 • Pomáhá při potížích s prostatou nebo vaginálními záněty
 • Zmírní předčasnou ejakulaci
 • Zlepšuje problém s bolestivým pohlavním stykem
 • Doteky produkují hormony štěstí
 • Léčí neplodnost
 • Zlepší váš partnerský vztah a zároveň zlepší i vaši sexuální gramotnost!

Jak erotická masáž pomáhá s problémy početí?

Zkoušíte všechno možné a stále se vám nedaří, i když nemáte žádný vážný zdravotní problém? Tímto problémem trpí až 15% párů a velká část potíží je psychická. Ze zoufalství se sex stane povinností a přestane být radostí a s partnerem se dostáváte do situace, která vám nepomáhá, ba právě naopak vás může odcizit. Tak proč nezkusit erotickou masáž? Partnerovy doteky ve vás začnou uvolňovat hormony štěstí jako je endorfin, dopamin a serotonin, které mají blahodárný vliv na vaše psychické zdraví a uvolnění. Stres a úzkost půjdou stranou a přestanete se soustředit na mechanické plození. Brzy zjistíte, že to jde.

Dalším pozitivním účinkem na ženské tělo je, že vám pomůže uvolnit celou oblast pánve a rozproudit v ní ztracenou energii, která je nutná pro uchycení plodu.

Pánové, dopřáváte si masáž penisu a prostaty? Chyba!

Muži po třicítce často trpí potížemi s prostatou, které se dají léčit i bez operace a mimo jiné je může zmírnit právě její masáž. Zlepší prokrvení a mají svůj podíl při léčbě chronické bakteriální prostatitidě. Lékaři ji také doporučují jako doplněk při léčbě antibiotiky, kdy masáž zlepšuje jejich účinek, ale musí být prováděna opakovaně a to minimálně 1x týdně.

Při rakovině prostaty může být její masáž přímo nezbytná!

Takže masáž penisu a prostaty je nejen příjemná, ale hlavně taky zdravá. Upravuje hormonální stav, pomáhá a přechází problémům s inkontinencí, povzbuzuje ducha, zmírňuje problém s předčasnou ejakulací, s erekcí a také pomáhá s impotencí.

A jako bonus: Pomáhá při padání vlasů!

Klíčem je uvolnění!

Fyzická i duševní pohoda jsou jistě přínosem číslo jedna, ale záchrana skomírajícího vztahu, ve kterém vyhasla veškerá vášeň – k nezaplacení!

Sexuální energie do vás začnou rozlévat i energii životní a rázem pocítíte výrazné zlepšení s pocity úzkosti, napětím, stresem, depresemi nebo nechutí do života. Budete se soustředit jen na relaxaci a díky dotekům masírujícího dosáhnete uvolnění svalů, prokrvení pokožky, celého těla a celkového uvolnění lymfatického systému. Je to tak prosté. Připravte si masážní olej, příjemnou atmosféru a dejte se do toho. Nepotřebujete žádnou speciální techniku, stačí intuice a empatické naladění na partnerovu vlnu.

Blahodárná tantra

Celou dobu vám tu opakujeme, jak mají erotické masáže příznivý vliv na duševní i zdravotní potíže, ale to neznamená, že nejsou přínosné i pro zdravého člověka! Dopřejte si je, i když vás nic netrápí! Nechte se hýčkat, nabijte se novou energií a uvolněte se. Ať jste zdraví nebo máte problémy, budete se cítit jako znovuzrozený a to už je pádný důvod pro to, abyste si tento zážitek dopřávali pravidelně ať doma či pod rukama odborníka, kterého budete navštěvovat sami nebo v páru.

Zkoušeli jste touto cestou bojovat se zdravotními problémy? Potvrdilo se vám něco z výše uvedeného? Podělte se s ostatními čtenáři, jakou máte zkušenost s erotickou masáží.