Potřebujete zařízení pro průmyslové vážení? Průmyslové váhy nabízí TENZONA

průmyslová váha

Vážní systémy TENZONA využívá celá řada firem. Firma dodává průmyslové váhy různého typu, zejména žádané silniční či kolejové váhy.

TENZONA není jen pouhým prodejcem průmyslových vah

Společnost se specializuje na konfiguraci vážních systémů a nabízí i služby v případě, že vaše průmyslová váha potřebuje specifické parametry. Firma vám ji navrhne a vyrobí na míru. Do sortimentu patří automobilové váhy, kolejové váhy, silniční mostní váhy, zásobníkové váhy, kombinované váhy, jeřábové váhy, plošinové váhy i zakázkové tenzometrické váhy. TENZONA se může pochlubit celou řadou referencí z různých firemních provozů. Zajímavou zakázkou je třeba i plošinová váha pro ZOO v Ústí nad Labem. S čistým svědomím se tak firma má možnost chlubit tím, že zváží skutečně cokoliv, třeba i slona. Protože i sloni se na jejích váhách vážili.

Průmyslová váha jako služba

Průmyslová váha není zrovna zařízení, které jen tak koupíte v e-shopu. I když i ten firma nabízí. Nákup váhy začíná komplexním vypracováním projektu a návrhem vhodného řešení pro tu kterou realizaci. Už na počátku celého procesu stojí TENZONA, která nabízí rovněž projektování průmyslových vah. Dalšími službami jsou inženýrská činnost v oblasti realizace vážních systémů, související stavební práce, montáž průmyslových vah i záruční a pozáruční servis. K váhám dodává TENZONA rovněž vhodné softwarové aplikace, nebo je schopna zajistit řešení na míru.

Průmyslové váhy vyžadují přesné vážení, a tak je nutné povinně, co dva roky, ověřovat přesnost měření každé váhy. TENZONA poskytuje rovněž službu ověření a kalibrace průmyslových vah, včetně revizí vážních systémů za účasti Českého metrologického institutu (ČMI).

Chcete skutečně moderní vážení? Vsaďte na automatizaci

Automatizace vážícího procesu se stává standardem. Zefektivňuje vážení a snižuje finanční náročnost jeho realizace. Firmy též šetří náklady na zaměstnance. V TENZONA vám navrhnou celý automatizovaný systém pro vážení, včetně jeho komplexního dodání.Nejde jen o samotné váhy, ale i SW řešení a potřebné periferie, například pro čtení SPZ, propojení s mobilními zařízeními i tisknutí výsledků měření na tiskárně.