Potřebujete se zbavit starého náklaďáku?

prodej nákladních vozidel

 V jedné oblíbené české písničce se zpívá „Neopouštěj staré známé pro nové“. Dáte nám ale jistě za pravdu, že to rozhodně neplatí v automobilovém průmyslu. U aut totiž všechno funguje přesně naopak – jakmile neprodáte včas, kdy ještě máte šanci dosáhnout důstojného zisku, prodáte pak už jen hluboce pod cenou. V této oblasti platí více než jinde úsloví „Lepší pozdě nežli později“. 

Máte doma či ve firmě starou dodávku nebo nákladní vozidlo, jež vám oddaně sloužilo několik let, ale už zdaleka nedosahuje té kondice, kterou byste od něj očekávali? Pak je nejspíš načase se jej zbavit, poslat jej na jeho další pouť  a pořídit si takového pomocníka na čtyř kolech, jež do vašeho podnikání přinese zisky, namísto toho, abyste do něj investovali za drahé opravy a upgrady.

Výkup nákladních vozidel je dnes standardem

Jste rozhodnuti, rádi byste si pořídili nové, ale nevíte, co se starým? Existují řešení, díky nímž můžete i na ojetém voze vydělat. Stačí se obrátit na správnou společnost. Některé vykupují všechny typy, v přední řadě pak třeba oblíbený Renault tahač, a všechny značky jakýchkoli nákladních aut a užitkových vozů. V momentě, kdy je kontaktujete, ozve se vám zpět jejich specialita, aby vám automobil nezávazně nacenil. Nemusíte se obávat. Výkupem vozů se dnes  zabývají profesionálové na svých místech. Můžete tak mít jistotu, že výkupní cena, již vám nabídnou, bude reálná a nejvyšší možná. Další výhodou, které se vám u skutečně seriózní společnosti dostane, jsou peníze obratem vyplacené na váš účet. Někteří za vás vyřídí rovnou i administrativu, a abyste to měli ještě pohodlnější, přijedou si pro vůz až k vám domů nebo do firmy. Zajímá-li vás i prodej nákladních vozidel a máte tím pádem zájem nakupovat na protiúčet, i toto je možnost.

Potřebujete prodat co nejvýhodněji? Co vyzkoušet komisní prodej?

Stačí být malinko trpěliví a máte šanci prodat svůj vůz za částku přesně podle vašich představ. U některých prodejců máte totiž možnost nabídnout jej v tzv. komisním prodeji. Jakmile se najde vhodný kupec, prodejce s ním opět vyřídí veškeré administrativní náklady a následně vám vyplatí výdělek.

Sdílet článek