Potřebujete mobilním jeřáby? Víme, na koho se obrátit!

mobilní jeřáb

Všichni, kteří staví, přestavují či něco budují ať už soukromě nebo v rámci podnikání, už jistě slyšeli o mobilních jeřábech. Jedná se o stroje, které dokážou značně ulehčit práci. Slouží ke zvedání a přemisťování těžkých břemen a jejich hlavní výhoda tkví v tom, že jsou mobilní a lehce ovladatelné. Jsou připevněné na automobilový podvozek, a proto s nimi lze jezdit po běžných komunikacích. Velmi jednoduše je tak přemístíte tam, kde je právě potřebujete.

Možná právě přemýšlíte, kde si mobilní jeřáb koupit, nebo půjčit. Pokud nevíte, jak se k němu dostat, jste na správné adrese. Právě to vám nyní prozradíme!

Kde se po jeřábech a jiné manipulační technice poohlédnout?

Na poli kvalitní manipulační techniky se už 20 let pohybuje firma Uplifter. Má bohaté zkušenosti a nabízí takové stroje, které v sobě kombinují kvalitu a zároveň dobrou cenu. Mobilní jeřáby si můžete koupit, nebo pouze pronajmout, pokud víte, že je budete potřebovat jen na určitou dobu. Pronájem je možný dokonce včetně obsluhy.

Nejprodávanější na světě? Japonská značka MAEDA!

Společnost Uplifter je předním dovozcem mobilních jeřábů japonské značky MAEDA. Ty vynikají nízkou hmotností, vysokou nosností, kompaktností a intuitivním ovládáním, což je dělá nejprodávanějšími mobilními jeřáby na světě! Není nic jednoduššího, než se na jejich širokou nabídku podívat nejdříve na internetové stránce společnosti.

Kromě mobilních jeřábů společnost nabízí také jinou manipulační techniku, která ulehčí život stavitelů i pracovníků v jiných profesích, jako je třeba těžký průmysl. Jsou to například přívěsné jeřáby, minijeřáby, vakuové přístroje, ruční přísavky a glasliftery (manipulátory).

S technikou vysoké kvality od renomovaných značek vám práce půjde od ruky. Přesvědčte se sami!

Sdílet článek