Postele pro každého od TOTO Nábytek

postele

Na kterém kusu nábytku prožijete asi jednu třetinu svého života? Když nepočítáme židle v zaměstnání, tak je to pak postel. A protože je spánek velmi důležitý pro odpočinek, měla by být výběru vhodné postele věnována náležitá péče. Jaké možnosti se vám nabízejí? 

Jaký vybrat rozměr postele

Když se stěhujete do nového bytu, první, co si nejspíš pořídíte, bude právě postel. Bez sedací soupravy a televize v obývacím pokoji se klidně nějaký čas obejdete, ale postel patří k tomu základnímu vybavení, jež chybět nesmí. Podle čeho ji vybírat? Nejprve je třeba si ujasnit, pro koho bude postel určena. Třeba do mládeneckého bytu se hodí ta o rozměrech 120×200 centimetrů. Pro žáky a studenty stačí koupit postel o šířce 90 centimetrů. V mnoha dětských pokojích se uplatní patrové postele, které šetří místo, jehož nebývá pro dvě děti nazbyt. 

Nakupujte na internetu

V ložnicích byste si možná přáli krásně velké letiště s dostatkem prostoru pro oba partnery. Jenže kolikrát se musíte s postelí vejít do určitých rozměrů. Internetový obchod TOTO-nábytek.cz má ve svém sortimentu i manželské postele do menších ložnice, stačí si projít jeho nabídku, vybrat si zboží a nechat si ho poslat domů na vaši adresu. Zaplatit můžete platební kartou, na dobírku, převodem na účet či na splátky. 

Nejvhodnější materiál

Nedá se přesně určit, který materiál je na výrobu nábytku na spaní nejvhodnější. Oblíbené je zejména lamino, už kvůli svým užitným vlastnostem a také pro svou příznivou cenu. Přitom na první pohled ho sotva rozeznáte od přírodního dřeva, a to díky použitému dezénu, jenž dřevo věrně kopíruje. V současné době je aktuálním trendem dezén betonu, který se i v ložnici dobře vyjímá. Lamino se velmi dobře udržuje v čistotě a je odolné vůči mechanickému poškození. Proto je i ideálním materiálem na nábytek, který je určený pro děti.

Sdílet článek