Portál plný recenzí a zkušeností

recenze

Ještě vás neopustila myšlenka na to, jak si vydělávat na internetu? A stále nevíte, jak na to? Vstupním kapitálem příliš nedisponujete, takže na provoz internetového obchodu jste raději zapomněli. Ale přeci to musí jít i jinak. Jistě, že ano. Pište recenze a staňte se spolutvůrci portálu Zkoušeno.cz.

Nemusíte do toho dát ani korunu

Na většinu projektů, které rozjedete pomocí internetu, potřebujete mít finance, které použijete buď do nákupu vlastní domény, do reklamy, do lepšího vzhledu webových stránek apod. Jenže vy byste chtěli vydělávat, aniž toto všechno byste museli absolvovat. Jestliže se podíváte na Zkoušeno.cz, uvidíte spoustu recenzí, jejímiž autory jsou běžní uživatelé internetu. Vtip však spočívá v tom, že i díky napsané recenzi tito lidé mohou vydělávat. Tím, že jejich texty, v nichž hodnotí produkty, bude někdo číst. A čím více je budou lidé číst, tím více budou vydělávat. Princip tohoto výdělku na internetu je tedy vskutku velmi jednoduchý. Stačí zasednout k počítači a sepsat pár řádků o nějakém výrobku, se kterým máte osobní zkušenosti. A nemusí to být zkušenost jen pozitivní. Lidé zvláště ocení i to, že s něčím nejste spokojeni. Upozorníte je na chyby, kterých se oni následně vyvarují tím, že si možná daný výrobek raději nekoupí.

Stačí se jen zaregistrovat

Pro to, abyste mohli začít na internetu vydělávat, vám postačí se pouze na Zkoušeno.cz zaregistrovat. Pak se přihlásíte a píšete. Každá recenze musí být originální. Rozhodně nic nekopírujte, každý plagiát bude po zásluze potrestán. Jednotlivé produkty jsou rozděleny do několika kategorií: auto-moto, zdraví a krása, pro děti, technika a spotřebiče. Rozsah je opravdu velký, tak si každý může vybrat to, co se mu líbí. Čtením recenzí uživateli se vám zvyšuje vaše konto, na které přibývají koruny. Jakmile dosáhnete hranici 50 Kč, můžete si zažádat o jejich výplatu.