Pořiďte si české respirátory. Lépe vám sednou

respirátory FFP2

Pořizujete respirátory pokaždé od jiného výrobce? Nedivte se pak, že vám některé nesedí, nebo se vám v nich hůře dýchá. Nakupujte vždy ty nejlepší respirátory na jednom místě.

Většina respirátorů se k nám vozí z asijských zemí. Jenomže obličeje Evropanů mají jinou velikost i anatomický tvar. Mnohem lépe nám sedí české respirátory. Nestane se vám pak, že velké balíčky koupených respirátorů rovnou dáte dětem a sobě budete muset jít shánět jiné, protože jsou vám prostě malé. České respirátory od GOOD MASK vynikají správnou velikostí, perfektně padnou na obličej a nabízí vynikající utěsnění díky širokému tvarovatelnému drátku nad nosem. Pokud zápasíte s délkou šňůrek, lze je stáhnout pomocí fixačních spon.

Už se neduste v neprodyšných respirátorech

Je vám z nošení respirátoru špatně? Není se čemu divit, pokud se vám v něm nedá dýchat. Nenechte se nachytat a nekupujte mnohovrstvé respirátory. Jde jen o marketing a GOOD MASK vyrábí respirátory FFP2 s dvěma aktivními vrstvami, které zajišťují potřebnou ochranu a současně v nich nemáte problém s dýcháním. Dnes a denně je oceňují lidé s problémy s dýcháním, senioři, všichni, kdo musí nosit respirátor po celý den, ale i lidé s problémy s pletí. Tento respirátor nejen umíme prodýchat a odlehčíme tak našim plicím, ale též je prospěšný pro pleť. Netvoří se nám pod ním akné ani pleť netrpí jinými neduhy.

Kvalita v barvách

GOOD MASK respirátory potěší i všechny, kdo již mají dost nudných bílých respirátorů. Ve stejné kvalitě totiž na Dialekarna.cz, kde se GOOD MASK respirátory prodávají, pořídíte i ty barevné: černé, tělové, zelené, oranžové, žluté, červené, růžové a hned několik odstínů modrých. Koupit si je lze po kusech i po deseti kusech v barevném mixu. K tomu si nezapomeňte přihodit ani antigenní testy. I ty má Dialekarna.cz v sortimentu.