Poraďte si se sněhem pomocí sněhové frézy

Zima se blíží a je jen otázkou času, než napadne pořádná vrstva sněhu. Buďte připraveni a neponechte nic náhodě. Kvalitní a výkonná fréza vás dokáže zbavit i poměrně velké nadílky sněhu a to bez namáhavé práce s lopatou. Bolavá záda a nepříjemné pocity z ručního odklízení sněhu jsou už dávno minulostí. Podívejte se, jak to jde jednoduše a pořiďte si sněhovou frézu. Co všechno takové sněhové frézy umí, jaké druhy existují a kam všude je vhodné si jí pořídit? To se dozvíte v tomto článku.

Výkonná fréza na sníh s čtyřtaktním motorem

Vysoký výkon sněhových fréz Honda je zaručen použitím kvalitního čtyřtaktního motoru. Je tak dosaženo daleko většího výkonu a nevyskytují se problémy, na které by motor nestačil. Fréza si tak hravě poradí i s větším množstvím sněhu. Motor nemusíte před startem žhavit, ale díky metodě Easy Start stačí pouze jedno natáhnutí a sněžná fréza bez problému nastartuje.

Kolové nebo pásové sněžné frézy

Pro použití na okolí domu nebo uklizení příjezdové cesty či okolí prodejny vám budou stačit kolové sněhové frézy. Snadné použití a menší rozměry zaručují snadné a hlavně rychlé odklízení sněhu. V nabídce jsou také pásové sněhové frézy, které se hodí pro profesionální použití a užijete je například na horách nebo v kopcovitém terénu, kde je odklízení sněhu velmi problematické a náročné na techniku.

Síla a zároveň šetrnost

Šneky frézy na sníh jsou vyrobeny tak, aby byly dostatečné silné a dokázali si poradit i s tuhým a zmrzlým sněhem. Na druhou stranu je však brán ohled na prostředí a fréza je tak šetrná ke všem druhům podkladů, ať už se jedná po asfalt, zámkovou dlažbu, betonovou dlažbu a další. Nemusíte se tak bát, že by po frézování zůstaly nějaké trvalé stopy. Jediný výsledek, kterého dosáhnete je očištění od sněhu a vyklizení požadovaného místa.

Sdílet článek