Poprad – místo, kde si zaslouženě odpočinete

Největší wellness na Slovensku

Chcete si konečně odpočinout od všedního shonu, pracovních povinností i rodinných starostí? Vydejte se na zasloužený odpočinek, ne do důchodu, ale do Popradu. Najdete tu totiž AquaCity, největší wellness na Slovensku. Vodní ráj pod Vysokými Tatrami vám učaruje termálními bazény, zábavným koutkem pro děti i kryoterapií, kterou můžete doplnit o masáž nebo speciální rozmazlovací balíček.

Zaměřeno na životní prostředí

Ochrana životního prostředí je pro AquaCity Poprad klíčová. Hoteliér Dr. Jan Telenský se zaměřil na geotermální využití v roce 2005. Vodní centrum využívá geotermální vody a sluneční energie, což zabraňuje tomu, aby se uvolňovalo do atmosféry více jak 27 tun oxidu uhličitého. Telenský si rovněž na svých webových stránkách https://telensky.com/ zakládá na ekologicky šetrném přístupu. Za to si vodní centrum AquaCity vysloužilo řadu významných ocenění, třeba Green Globe. To znamená, že splňuje velmi přísné standardy v rámci udržitelného rozvoje cestovního ruchu. Na svém kontě má mnoho dalších podstatných uznání a to zejména díky ojedinělému ekologickému přístupu. K tomu všemu si připočtěte obrovské wellness centrum, nadstandardně vybavené fitness a spinning pro zpevnění postavy. Na své si přijdou malí i velcí a to nejen ve vodě, ale i v restauraci s denním menu.

Laser show pro parádní rodinné odpoledne

S rodinou zde můžete strávit aktivní den třeba na laser show, popřípadě dětem dopřát chvilku v hlídaném dětském koutku a vydat se na masáž či speciální zkrášlovací procedury. Wellness pobyty v Popradu jsou skvělým dárkem pod stromeček a to pro všechny věkové kategorie. A pro náročné se nabízí ještě Interklinik Poprad s luxusním zázemím pro krásu vaší pleti a těla. Díky zásahu specialistů se konečně budete moci těšit z objemu rtů, vyhlazení vrásek i vyplnění kyselinou hyaluronovou. Buďte o kousek blíž dokonalosti a splňte si sny díky profesionálnímu vybavení kliniky.