Podlahové mycí stroje Hakomatic od Unikont Group

Podlahové stroje

Říká se, že čistota je půl zdraví. Bez pravidelného úklidu se neobejde žádná domácnost, kancelář či obchod, tedy bytové i nebytové prostory. Jak ale zvládat zbavit špíny rozsáhlejší plochy? Na ně pouze hadr, smeták a pár šikovných rukou nestačí. A v tento moment je právě správný okamžik pro použití nezbytných pomocníků úklidových firem, a to podlahových mycích strojů.

Posaďte se a pusťte se do úklidu

Dnes už i při vytírání podlahy můžete pohodlně sedět. Nevěříte? Pak možná neznáte podlahové mycí stroje Hakomatic, jejichž ergonomické sedadlo zvyšuje komfort jeho obsluhy a samotnou produktivitu. Což je pochopitelné, když se vám dobře sedí, pak i ta práce jde lépe od ruky.

Německá značka Hako je na trhu již více než šedesát pět let a za tu dobu její výrobky vyčistily neuvěřitelné množství metrů čtverečných tvrdých podlah. Její stroje se vyznačují dokonalou robustní konstrukcí a spolehlivostí, které z nich činí dokonalé pomocníky při úklidu. Firma Hako tak patří mezi přední světové výrobce mycí techniky, s jejichž výrobky se setkáváme třeba v supermarketech.

Podlahové stroje jsou k dispozici v různých velikostech, aby vyhověly nárokům všech uživatelů. V některých prostorách si pracovník vystačí pouze s ručně vedeným automatem. Jinde je už zapotřebí použít mycí stroj se sedící obsluhou. Výhodou strojů je také jejich snadné používání, které zvládne každý.

Jak pracuje mycí stroj Hakomatic?

Ať si vyberete jakýkoliv stroj z řady Hakomatic, vždy se vám dostane do rukou spolehlivý automat. Například Scrubmaster B12 je podlahový mycí stroj určený pro čištění menších ploch, a to dokonce i v omezených a stísněných prostorech. V pohodě uklidí kanceláře nebo chodby. Šikovně navržená hlava diskového kartáče vyčistí i kraje tvrdých hladkých ploch. Jeho výhodami jsou nízká hmotnost a skládací rukojeti, které usnadňují manipulaci se strojem.

Chcete-li se seznámit s jednotlivými mycími podlahovými stroji Hakomatic, pak navštivte webové stránky české firmy UNIKONT GROUP, která nabízí široký sortiment značek předních světových výrobců úklidových i komunálních strojů – https://www.unikont.cz/vnitrni-uklidova-technika/podlahove-myci-stroje.html.

Sdílet článek