Plechové skříně jsou praktickým nábytkem do dílen, kanceláří i laboratoří

plechová skříň

Udržovat pořádek v garáži či v dílně nemusí být nic složitého, má-li člověk k ruce potřebné vybavení. Díky tomu, že má každá věc určené své místo, se pak také lépe pracuje. Není příliš příjemné neustále něco hledat, což od práce značně zdržuje. Jako ideální pro uskladnění věcí se jeví plechové skříně, jež jsou pevné s dlouhou životností.

Praktické skříně do firmy i garáže

Plechové skříně najdou své uplatnění především ve výrobním prostředí. Jsou vysoce odolné a je možné v nich skladovat i chemikálie. Navíc tyto skříně se vyrábějí v různém provedení, jsou variabilní – policové, zásuvkové, výkresové, šatní, prosklené i roletové. Lze jimi vybavit prostředí skladů a dílen, laboratoří i kanceláří. Každý domácí kutil, který má rád pořádek ve svých věcech, si může plechové skříně pořídit do garáže nebo pracovny.

Výhody plechových skříní

Skříně z plechu se vyrábějí svařováním a jejich konstrukce je díky k tomu velice pevná. To umožňuje hlavně jejich dlouhou životnost. Navíc odpadá potřeba je po dodání smontovat. A důležité také je, že se jedná o český výrobek. Povrch plechových skříní je opatřený odolným lakem – nejčastěji v tradiční šedé nebo modré barvě.

Proč si vybrat plechové skříně?

Při výběru vhodného nábytku do kanceláře rozhoduje nejen materiál a cena, ale také praktičnost a odolnost. Plechová skříň si vedle laminovaných a dřevěných nevede zrovna špatně. Hodně toho totiž vydrží a dobře odolávají i ne zrovna šetrnému zacházení. V kancelářích i v archivech poslouží pro uložení těžkých šanonů s dokumenty. Už tradičně se plechové skříně používají jako šatní skříně pro zaměstnance. V lékařských ordinacích se v nich uchovávají zdravotní karty a v laboratořích jsou vhodné pro bezpečné uložení chemikálií. Tím, že se dají plechové skříně uzamknout, se z nich stává takový malý nedobytný trezor. Dostat se do nich bez klíče nebývá právě jednoduché.

Sdílet článek