Plastové přepravky pro různé druhy podnikání

Plastové přepravky

Čím větší skladové zásoby, tím vyšší nároky na uskladnění. Přehlednost ve skladu se dá třeba dobře vyřešit nejrůznějšími kontejnery a přepravkami, ale určitě preferujte kvalitní zpracování výrobků, což se vyplatí během používání, a přijde vám vhod i delší životnost.

Dobrý systém pro uskladnění

Nezáleží na tom, jestli se zabýváte maloobchodem, logistikou, potravinářským nebo nápojovým průmyslem, protože ve všech oborech se nevyhnete volbě dobrého systému uskladnění. Jakmile nastolíte pořádek, bude se všem pracovat snadněji a efektivněji. Nejprve se pustíte do shánění regálů a poliček, kde si musíte dát pozor na rozměry a nosnost. Zde obzvláště záleží na dostatečné odolnosti a vysoké nosnosti. Následně se pusťte do shánění palet, kontejnerů a přepravek, které se postarají o snížení nákladů na energie, logistiku a prostor. Plastové přepravky vynikají velice nízkou váhou, což usnadňuje jejich přemisťování, a současně patří k velice odolným a stabilním výrobkům. Pokud v nich budete něco převážet, počítejte s naprostou bezpečností.

Plastové přepravky

Více místa ve skladu

Finanční částky za pronajímání a provozování skladů nepatří zrovna k nejnižším, proto každý přemýšlí nad tím, jak do menšího prostoru umístit co nejvíce sortimentu. Ve skladu, ale také během transportování se vám budou hodit skládací malé přepravky, které jednoduše a efektivně narovnáte nad sebe. Možnost stohování je určitě plusem, navíc v praxi vyzkoušíte, jak se s přepravkami dobře manipuluje. U některých modelů se hovoří až o osmdesáti procentech úspory místa. Kromě skládacích a stohovacích existují pevné a zasouvací druhy. Jistě oceníte minimální požadavky na údržbu, výběr z několika barevných provedení, velikostí. Výroba se držela splnění vysokých hygienických standardů a samozřejmostí je recyklovatelnost, protože se bere ohled na životní prostředí.

Kompletní sortiment přepravních obalů kontejnerů, přepravek a palet naleznete u společnosti Schoeller Allibert, která se vývojem, výrobou a prodejem zabývá už více než 50 let. Pokud hledáte vysokou kvalitu a spolehlivost, doporučujeme navštívit jejich stránky www.schoellerallibert.com/cz.

Sdílet článek