Pečlivě zabalené zboží

balení výrobků

Většina zboží, jež nakupujeme v kamenných prodejnách a internetových obchodech, je určitým způsobem zabalena a chráněna před okolními vlivy a poškozením. Jako zákazníci si samozřejmě všímáme, jak je kupovaný produkt zabezpečen, a z dostupného sortimentu vybíráme nejlákavější variantu. Především u potravinářských produktů a hygienických prostředků se pak dále zaměřujeme na podrobný návod k použití a veškeré důležité informace.

Technologie a prostředky profesionální firmy

Řada obchodních řetězců balí jednotlivé skupiny zboží svépomocí. V závislosti na kvalitě ochranných obalů nezřídka dochází k jejich protržení a poškození obsahu. Praktické a finančně dostupné řešení představují profesionální firmy, které disponují množstvím adekvátních technologií a prostředků umožňujících co možná nejšetrnější a hygienicky nezávadný způsob zaopatření materiálu. Balení a kompletace zboží probíhá v soukromých prostorách společnosti a celý proces je průběžně kontrolován a evidován. Společnost pomáhá k propagaci domácích i zahraničních výrobků.

Způsoby balení dle typu zboží

Odborné firmy zajišťují komplexní servis spočívající v převzetí sortimentu od klienta a jeho zpětného doručení k odběrateli nebo do prodejny. Vzhledem k struktuře a povaze produktů se využívá šetrného procesu skinování, který přitaví zboží prostřednictvím fólie ke kartonu, zatavování pomocí tepla nebo zavařování do speciálních sáčků. Kromě důkladného balení hraček, kosmetiky, domácích potřeb, zejména pak potravin, jsou výrobky opatřeny reklamními polepy, přehlednými etiketami s návodem na použití a dokonce čárovými kódy.

Společnost se věnuje i balení výrobků do dárkových sad nebo reklamních stojanů. Na požádání též zpracuje vlastní návrh kompletace produktu s použitím štítků různých barev a tvarů. Své služby poskytují i známým velkoprodejnám, pro něž je typické vícenásobné balení.

Sdílet článek