Pánské tepláky si zaslouží dostat šanci

pánské tepláky

Víte jaké nosit pánské tepláky? S čím je zkombinovat a jak je prát, aby se nezničili?

V šatnících máme mnoho kalhot, někdy je ani všechny nevynosíme. Zatímco ženám se podařilo povýšit tepláky na módní styl, v pánském šatníku zatím zůstávají bez povšimnutí.

Pánské tepláky do práce nepatří, ale džíny jsou na doma nepohodlné

O škodlivosti upnutých kalhot se mluví už dlouho. Jsou součástí našich šatníků, ale pobíhat s nimi doma je opravdu dost nepohodlné. Spousta mužů se po práci nepřevléká do domácího oblečení, a pobíhají v džínách i doma. Je to však nepohodlné, což jistě každý přizná. Tak proč si nepořídit stylové pánské tepláky?

Pánské tepláky jsou pro volný čas jako stvořené. Jsou ideální jak na sport, tak i do města. Jsou pohodlné, většinou velice odolné, navíc poměrně levné.

Pánské tepláky pro domácí štěstí

Džíny vedou v domácím úboru. Ovšem také vévodí nepohodlí. Zapomeňte na džíny a noste na doma pohodlné tepláky, ve kterých se budete cítit příjemně, volně, což jistě ocení vaše partnerka. Už nebudete tak mrzutý a přešlý.

Slušivé a pohodlné pánské tepláky zkrátka vedou k rodinnému štěstí. No možná má každý na to jiný názor, ale trochu se zamyslete.

Cítíte se líp v upnutých džínách, které vás stískají páskem, nebo v pohodlných teplácích, pod kterými nemusíte mít nic a můžete si užívat pohodlí?

Stylové pánské tepláky kombinují módu a pohodlí

Jako první by měly pánské tepláky vypadat dobře a být zároveň pohodlné. Při výběru materiálu sáhněte po klasických bavlněných. Na léto mohou být jednovrstvé, na zimu zase se spodní zateplenou vrstvou.

Pánské tepláky

Na běžné nošení nepotřebujete žádné moderní funkční materiály, ovšem skvělou volbou je také kombinace bavlny a polyesteru. Takové tepláky schnou rychleji, což je dobré v případě, kdy vás zastihne nepříznivé počasí a navíc nejsou tolik náchylné ke srážení.

U střihu volte raději ty s manžetou nejenom v pase, ale také ve spodní části. Mají výhodu, že se vám nezvlní konce tepláků, při častém praní, jako je tomu u klasických rovných střihů.

Pár tipů

Pokud volíte tepláky s gumou. Ideální je tlustší guma nebo tři gumy, než jedna úzká, která se může zaříznout.

Také tepláky s šňůrkou jsou velice estetické, ovšem ne ve spodní části kalhot.

Různé nápisy nebo čísla v decentním množství dají pánským teplákům šmrnc, ovšem nepřehánějte to se vzory. Klasické proužky po stranách, už dávno nejsou cool.

Stylové a velmi pohodlné jsou také teplákové kraťasy, které si jistě zamilujete. Jsou ideální nejenom na léto, ale i do teplých bytů v zimě.

Pokud hledáte pánské tepláky podle posledních módních trendů, rozhodně vsaďte na snížený sed. Střih inspirovaný hip hop oblečením dnes už není doménou pouze tohoto stylu. Takové pudlo je moderní, mužné a velmi pohodlné. Pro muže, kteří se nebojí improvizovat a zkoušet nové módní trendy jsou naprosto ideální.

K teplákům se nehodí úplně všechno

Zapomeňte na to, že k teplákům si můžete obléct cokoliv. K tmavším teplákům se hodí světlejší tričko nebo mikina. Naopak k šedým teplákům je ideální výraznější, klidně neonové tričko či mikina.

Mají vaše tepláky šňůrku? Berte ji jako inspiraci pro barvu tkaniček na teniskách.

Dbejte také na správnou kombinaci šířky trička a tepláků. K širokým teplákům se hodí vypasované tričko nebo tílko. K úzkým zase široké tričko nebo úzké tílko.

Pár slov k údržbě

Pánské tepláky perte v pračce na 40 stupňů. Rozhodně se vyhněte žehlení. Mají-li tepláky potisk, nebo chcete jen dlouho zachovat jejich barvu, perte je převráceně. Nezapomeňte také na pořádný uzlík na šňůrce, aby se vám při praní nevytáhla. Obyčejná mašlička rozhodně nepostačí. Pokud chcete tepláky sušit v sušičce, použijte nižší teplotu.

A co dělat, aby se vám tepláky po vypráni nesrazili? Ještě za mokra po vytáhnutí z pračky, nebo ihned po vytáhnutí ze sušičky, je lehce natáhněte. Získají opět svou délku.