Pánské kabáty za dobrou cenu

pánské kabáty

Jít dobrovolně nakupovat s partnerkou nebo dokonce matkou, ať už vlastní nebo cizí, je doslova jako skočit do jámy lvové. Kromě všudypřítomných žen, dlouhých hodin stání na nohou, sledování pohybujících se závěsů v kabince, ve které si nezkoušíte oblečení vy, i když jste kvůli tomu přišli, ale váš dámský doprovod, se duševně připravte také na to, že některé obchody s takovými muži nemají slitování a nenabízí ani gauče ani televize. Existuje ale jednoduchá pomoc, abyste takové martyrium nemusel vůbec podstupovat.

Stačí vědět, jak na to, a zvládnete si hravě koupit takový pánský kabát, který vám padne jako ulitý a budete v něm za fešáka.

Musíte jít jenom krok za krokem podle tohoto návodu a během koupě nové zimní výbavy se obejdete i bez dámské (ne)pomoci. Pánské kabáty jsou totiž stále v módě a představují nezbytnou součást každého mužského gentlemanského šatníku. Takže pokud se řadíte do této „skvadry“ podívejte se jak na to.

Hlavně žádné experimenty

Základem všeho je vsadit na jistotu. To znamená žádné experimenty a pokud si nejste jistí, jestli by vám takový kabát seděl nebo slušel, pověste ho zase zpátky. Například v barvě volte neutrální barvy, nechcete přeci vypadat jako papoušek ara. S černou nebo šedou barvou nikdy neuděláte chybu, pro ostatní barvy kabátů, jako je hnědá, modrá nebo třeba zelená, se rozhodujte jenom v případě, že z předchozích útrpných nákupních maratonů s nějakou osobou ženského pohlaví víte, že vám taková barva sluší. Podobně také se střihem. Pánské kabáty nemají jednotnou délku, ale ta základní představuje kabát dlouhý kousek pod zadek.

Nepřehánějte to ani s výraznými detaily na kabátě, raději volte nevýrazné zapínání bez přezek nebo šňůrek, nejlepší jsou klasické knoflíky. Otázkou jsou také kapsy a kapuce. Pokud očekáváte, že u kabátu najdete stejně jako u bundy arzenál kapes, ve většině případů vás čeká zklamání. Podobně i kapuce nemusí být u každého kabátu.

Další inspiraci můžete najít třeba na webu eleganter.cz. Pokud hledáte informace například o historii kabátů, naleznete je na wikipedii.

Sdílet článek