Otestujte nový 3D tisk od Sharplayers

3D tisk na zakázku

Tiskové služby potřebujeme kdykoliv, kdy je před námi tisk většího nákladu, ale také příprava reklamních předmětů pro klienty či potisk zaměstnaneckých oděvů. Někdo hledá tisk během studia, protože vyžaduje kvalitní tiskařské práce na klíčových pracích, pro jiné je výběr tisku samozřejmostí už z důvodu vysoké profesionality. Důvodů, proč se obrátit na spolehlivou a zkušenou tiskařskou firmu existují stovky a každý si určitě vybere ten svůj. Může to být třeba snadná dostupnost díky vynikající poloze v Praze, popřípadě velmi atraktivní ceny oslovující drobné živnostníky i soukromé osoby a samozřejmě též velké firmy.

A teď si představte, že byste se oprostili od tradičních reklamních předmětů a přišli s něčím novým, jiným a speciálním. Vaše jméno by okamžitě získalo na prestižnosti a změnil by se nejen přístup k obchodním partnerům, ale především vaše vlastní možnosti podnikání. S 3D tiskem totiž přichází revoluce, nové možnosti a obrovské spektrum využití i ve vašem oboru.

Novinka jménem 3D tisk

Sharplayers představuje novou, zcela unikátní službu. Jedná se o 3D tisk na zakázku, díky němuž si můžete nechat vyrobit 3D objekt v podobě zařízení, součástky, dekorace i dalších předmětů. Již do tří hodin od zadání a domluvy získáte detailní kalkulaci, přičemž samotná výroba je hotová do druhého dne. Zdarma je vám k dispozici odborná konzultace a poradenství. Zavedená a léty prověřená společnost má na svém kontě významné klientské portfolio i řadu atraktivních a vysoce moderních materiálů a technologií včetně postupů pro maximálně přesný a efektivní výsledek tisku. 3D tisk cena je zjistitelná prakticky do tří hodin, jakmile nahrajete soubor s vlastním návrhem a jakmile jsou doplněny všechny důležité specifikace, jako požadovaná barva či materiál, obdržíte cenovou nabídku s veškerými informacemi o možnosti případné výroby a termínu dodání.

Sharplayers sází na dochvilnost a preciznost, proto prototyp výrobku či součástky obdržíte již do druhého dne. Díky proaktivnímu přístupu a preciznosti v každém ohledu je zajetá společnost lídrem v oblasti tisku. Cílem jejich práce je odstraňovat bariéry, které brání výrobě zařízení, součástek a dalších dílů, a to ve všech odvětvích. Tým specialistů na 3D tisk přináší inovativní přístup a neotřelé způsoby uvažování, což ve výsledku znamená postavit se každé výzvě zákazníka.

3D tisk cena

Odborné poradenství vás překvapí

O 3D tisku toho bylo již řečeno mnoho, nicméně stále se objevují nové otázky a způsoby či možnosti, jak snížit náklady na 3D tisk při využití nejnovějších technologických postupů. Pokud hledáte zkušené profesionály, obraťte se na tiskárnu, která nonstop pracuje s desítkami 3D tiskáren. Specialisté vám zodpovědí případné dotazy, třeba jaké jsou limity v tisku, popřípadě jak se bude lišit výsledek od původního návrhu. Časté dotazy směřují k samotné přípravě 3D návrhu v souboru, popřípadě jak dále postupovat třeba při povrchové úpravě 3D produktu, součástky a dílu. 3D tisk je aktuální napříč celou republikou a díky unikátnímu systému 3D tiskáren vám zavedená firma nabízí služby 3D tisku v Brně, Liberci, Olomouci, Hradci Králové, Ostravě i Plzni.

Postavte se nové výzvě 3D tisku

3D tisk otevírá jedinečné možnosti všem bez rozdílu, proto se rozhodně vyplatí zvážit jeho využití a přínos pro vaše podnikání či soukromé účely. Pokud se rozhodnete investovat právě do 3D tisku, vybírejte si kolem sebe schopné obchodní partnery, za jejichž prací stojí reálné výsledky a pozitivní ohlasy ze strany dalších zákazníků. Promyšlený systém návrhů a zasílání souborů s 3D návrhy vám ušetří čas a ve výsledku i finance. Profesionální poradenství vás zároveň přesvědčí, že jste se rozhodli správně, pokud jste vsadili právě na Sharplayers.

Sdílet článek