Operativní leasing má řadu benefitů i pro vás

operativní leasing

Už vás nebaví opravovat svoje staré auto, řešit pneuservis, pojištění a vysoké nárazové náklady? Zapomeňte na vlastní vůz, jenž už pamatuje desítky let, a začněte jezdit v novém vozidle, které je prověřené a stojí vás jen to, co je nezbytné. Přesně takový je operativní leasing s řadou atraktivních výhod, mezi něž rozhodně patří třeba náklady na údržbu a pojištění.

V jedné částce všechny služby

Rozhodnete-li se pro operativní leasing, odpadnou vám stresy spojené s nákupem nového vozidla, protože všechno za vás vyřídí váš partner pro operativní leasing. Tato forma pronájmu se dnes již vyplatí nejen společnostem, ale též soukromým osobám. Operativní leasing je dlouhodobý pronájem, za nějž hradíte pouze smluvně stanovené měsíční splátky a zároveň máte pod kontrolou všechny výdaje, protože v měsíční splátce máte nejen samotný pronájem automobilu, ale též povinné ručení, havarijní pojištění, servisní prohlídky, asistenční služby. Ve výsledku tak zjistíte, že financujete pouze náklady na palivo. Ostatně smlouvu si individuálně smíte nastavit s obchodním zástupcem. V praxi to pro vás znamená, že si budete moci dovolit i luxusnější vůz s vyšší pořizovací cenou za atraktivní částku v měsíčních platbách!

Stále váháte? Otestujte kalkulátor!

Pomocí online kalkulátoru si snadno spočítáte, zda je pro vás operativní leasing výhodný. Najděte si vhodného obchodního partnera s letitou praxí, jakým je například https://podbabaoperak.cz/, který pro vás neustále připravuje cenově výhodné nabídky automobilů všech tříd. Vybírat lze z tradičních českých značek a modelů aut i luxusnějších variant pro náročné řidiče. Operativní leasing lze nastavit od jednoho roku až po šedesát měsíců, přičemž nejčastěji klienti volí čtyřletý operativní leasing, a to z toho důvodu, že měsíční splátka je plně daňově uznatelná a pro mnoho společností jednoduše výhodná.

Sdílet článek