Odeslání balíku rychle a spolehlivě

přepravní služby

Připravit balíky dá dost práce, naštěstí rozvozy zajistí někdo úplně jiný. Jaké přepravní služby si zvolit, aby se vaše zásilky dostaly včas do správných rukou? Pochopitelně volte vždy spolehlivost a rychlost dodání, abyste měli jistotu, že vše proběhne v naprostém pořádku.

Balík odeslaný přepravní společností

Nejčastěji lidé poptávají vnitrostátní, ale i mezinárodní balíkovou přepravu kusových zásilek. Na www.fofrcz.cz si všimněte, že jsou dále k dispozici přepravy nadměrných nákladů, expresní, ADR a jiné doplňkové služby. Vše se snadno zajistí českým přepravním systémem FOFR. Zajišťuje se také dočasné uložení vašich zásilek v moderně vybavených skladech. Doručování zásilek si snadno objednáte online formulářem, ale rovněž emailem, osobně a telefonicky. Vyžaduje se uvedení několika údajů. Konkrétně se jedná o adresu a telefon odesílatele i příjemce, datum nakládky, co se bude převážet, odkud a kam. Pochopitelně upřesníte váhu a rozměry – délku, šířku a výšku. Sami si zvolíte, kdy k vám přepravce dorazí. Balíčky se doručují v pracovních dnech do sedmnácté hodiny. Není problém se časově přizpůsobit. Druhé doručení se provádí zdarma, jestliže nebude poprvé adresát zastižen na dojednané adrese.

Doručování zásilek se správnými etiketami

Čas doručení probíhá i expresně, konkrétně do 24 hodin. Realizuje se u balíků nepřesahujících šířku dva metry, délku čtyři metry a výšku 2,2 m. Nesnášíte balení? Ušetřete si cenný čas a zaměstnanci přepravy zabalí vše za vás, stačí si připlatit. Označení etiketou s čárovým kódem obstará pracovník. V případě potřeby se musí přilepit výstražné etikety, které například informují, že obsah tvoří křehké zboží. Nedělejte si starosti se sháněním, protože si je stačí vyžádat a budou vám přivezeny. Konkrétní částku za přepravné si lze zjistit pomocí kalkulačky dopravného.